портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Про публічне обговорення Проекту антикорупційної програми державної казначейської служби україни на 2019 рік

Опубліковано 14 березня 2019 року, 12:35

Комісія з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Державної казначейської служби України (далі – Комісія) повідомляє, що 11 березня 2019 року на засіданні Комісії схвалено проект Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2019 рік (далі – проект Антикорупційної програми).

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з урахуванням Порядку підготовки, подання антикорупційних програм на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції та здійснення їх погодження, затвердженого рішенням Національного агентства від 08.12.2017 № 1379, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.01.2018 року № 87/31539, з метою забезпечення прозорості та відкритості підготовки Антикорупційної програми Державної казначейської служби України, Комісія пропонує взяти участь у публічному обговоренні проекту Антикорупційної програми клієнтам Казначейства, представникам громадських організацій, закладів освіти та наукових установ, громадським експертам та іншим заінтересованим особам.    

Консультації з питання, що винесено на обговорення, можна отримати за адресою: 01601,  м. Київ, вул. Бастіонна, 6, Державна казначейська  служба України. Контактна особа: головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Постников Михайло Юрійович, телефон  (044) 281-49-75.

Свої зауваження та пропозиції Комісія просить надавати до 12 години 27 березня 2019 року на електронні скриньки: PostnykovM@treasury.gov.ua, anticorrupt@treasury.gov.ua, або поштовим відправленням на адресу: 01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6, Державна казначейська  служба України,  Комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Державної казначейської служби України.

                Підсумкове обговорення проекту Антикорупційної програми відбудеться 28 березня 2019 року. Про час та форму проведення підсумкового обговорення буде повідомлено додатково.  

           Після затвердження в установленому порядку Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2019 рік, її дія поширюватиметься на структуру органів Казначейства.

               Можливі наслідки проведення в життя рішень для різних соціальних груп населення та інших осіб – відсутні.

            Результати обговорення будуть оприлюднені на офіційному Веб-порталі Державної казначейської служби України протягом 2 робочих днів з дня прийняття рішення за їх результатами.

додаток 1 до звіту опис ідентифікованих корупційних ризиків.docx

додаток 2 до звіту таблиця оцінених корупційних ризиків та заходів щодо їх усунення.docx

Звіт за результатами оцінки корупційних ризиків (додаток до антикорупційної програми).doc

Проект Антикорупційної програми на 2019 рік.docx


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux