портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Робочий візит Голови Казначейства на Черкащину

Опубліковано 14 березня 2019 року, 17:03

14 березня 2019 року з робочим візитом Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз перебувала на Черкащині.

Свою робочу поїздку очільниця Казначейства розпочала з відвідання Золотоніського управління Державної казначейської служби України Черкаської області. Разом з начальником Головного управління Черкаської області Сергієм Никопаненком Тетяна Слюз ознайомилася з організацією роботи та умовами праці казначеїв Управління, а також провела нараду, під час якої зупинилася на актуальних для казначеїв питаннях, зокрема: стан подання електронної звітності, взаємодія з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, стан впровадження системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство», обслуговування бюджетів об’єднаних територіальних громад.

Під час візиту до обласного центру Голова Казначейства завітала до Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, де оглянула  навчально-тренувальний комплекс та ознайомилася з особливостями  підготовки сучасного рятувальника, зокрема роботи газодимозахисної служби, кінологічною службою, оглянула пожежну техніку та аварійно-рятувальне обладнання, що знаходиться на базі навчальної пожежно-рятувальної частини інституту.

З особливою повагою Тетяна Слюз здійснила покладання квітів до пам’ятника на честь героїчного подвигу випускників навчального закладу – Володимира Правика і Віктора Кібенка та усіх вогнеборців – учасників ліквідації масштабної аварії на Чорнобильській АЕС та її наслідків, чиї імена викарбовано на монументі Героям Чорнобиля. Очільниця Казначейства не оминула увагою і меморіальні дошки випускникам інституту – учасникам АТО Олексію Панченку та Ігорю Бойку, а також меморіальні дошки засновникам інституту – генерал-майору внутрішньої служби Олександру Герасимову, полковнику внутрішньої служби Олегу Стояновичу, генерал-майору внутрішньої служби Пилипу Десятникову, а також оглянула музей історії Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Під час робочого візиту Тетяна Слюз зустрілася з головою Черкаської обласної державної адміністрації Олександром Вельбівцем та першим заступником голови Черкаської обласної ради Валентином Тарасенком. У ході зустрічі обговорювалися питання взаємодії органів Казначейства і органів місцевого самоврядування щодо забезпечення бюджетного процесу. Тетяна Ярославівна окреслила основні напрями діяльності Казначейства, ознайомила з новими перспективними проектами, що спрямовані оптимізувати процеси казначейського обслуговування. Голова Казначейства звернула увагу на переваги підключення розпорядників та одержувачів бюджетних коштів до системи дистанційного обслуговування через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство».

Керівництво області висловило подяку за налагоджену співпрацю з органами Казначейства області та відзначило професіоналізм казначеїв.

Перебування Голови Казначейства на Черкащині завершилось ознайомленням з новим приміщенням Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області, що за сприяння очільниці відомства було отримане у користування від Національного банку України.

Тетяна Слюз оглянула стан облаштування приміщення Головного управління та відмітила комфортність умов для роботи казначеїв.

Була проведена нарада з колективами Головного управління, Управління у м. Черкасах та Управління у Черкаському районі. Під час наради обговорювалися переваги підключення установ до системи дистанційного обслуговування через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство», питання складання та подання бюджетної і фінансової звітності розпорядниками/одержувачами бюджетних коштів з використанням системи «Є-Звітність». Тетяна Слюз зупинилася на новаціях чинного законодавства щодо нарахування та виплат пільг і субсидій населенню, а також впровадження в Казначействі нових програмних продуктів, перспективних напрямах діяльності казначейської системи.

Казначеї мали змогу отримати відповіді на нагальні питання щодо розміщення коштів місцевих бюджетів на депозитних рахунках шляхом придбання державних цінних паперів, виконання судових.

Очільниця Казначейства висловила сподівання, що створені у новому приміщенні, комфортні умови роботи дозволять казначеям і надалі фахово виконувати поставлені перед ними завдання. Побажала всім присутнім здоров’я, добра і миру, продуктивної праці.