портал в режимі тестування та наповнення
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

ПРО ПУБЛІЧНЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ КАЗНАЧЕЙСТВА НА 2023–2025 РОКИ

Опубліковано 14 квітня 2023 року, 16:06

Державна казначейська служба України (далі – Казначейство) повідомляє, що робочою групою з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Державної казначейської служби України (далі – Робоча група) разом із Сектором з питань запобігання та виявлення корупції на виконання вимог наказу Казначейства від 19.01.2023 № 10 «Про проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Державної казначейської служби України» (із змінами), відповідно до положень Методології управління корупційними ризиками, затвердженої наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 28.12.2021 № 830/21, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17.02.2022 за № 219/37555 (далі – Методологія), підготовлено проєкт Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2023–2025 роки та додатків до неї (далі – Проєкт).

Згідно з вимогами пункту 2 розділу V Методології Робочою групою прийнято рішення про проведення публічного громадського обговорення Проєкту. З метою забезпечення прозорості та відкритості процесу підготовки Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2023–2025 роки, Казначейство пропонує взяти участь у публічному громадському обговоренні Проєкту клієнтам Казначейства, представникам громадських організацій, закладів освіти та наукових установ, громадським експертам та іншим зацікавленим особам.

Консультації з питань, що винесено на обговорення, можна отримати за телефоном (044) 281-49-75, контактні особи: завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Постников Михайло Юрійович, головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Черньонков Олександр Юрійович.

Свої зауваження та пропозиції з питань, що обговорюються, а також заявки щодо участі у підсумковому засіданні з громадського обговорення Проєкту, просимо надати до 28.04.2023 (включно) на електронну поштову скриньку (PostnykovM@treasury.gov.ua, anticorrupt@treasury.gov.ua) або на поштову адресу: 01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6, Державна казначейська служба України, Сектор з питань запобігання та виявлення корупції.

Підсумкове засідання з громадського обговорення Проєкту відбудеться 01.05.2023. Про час та форму проведення підсумкового засідання з громадського обговорення буде повідомлено додатково.

Після затвердження в установленому порядку Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2023–2025 роки її дія поширюватиметься на всю структуру органів Казначейства.

Можливі наслідки проведення в життя положень Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2023–2025 роки для різних соціальних груп населення та інших осіб відсутні.

Результати публічного громадського обговорення будуть оприлюднені на вебпорталі Державної казначейської служби України протягом 2 робочих днів з дня прийняття рішення за його результатами.

З текстом Проєкту можливо ознайомитись за посиланням:

Проєкт Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2023–2025 роки.docx

Додаток 1. Заходи з реалізації засад загальної відомчої політики щодо запобігання та протидії корупції Державної казначейської служби України та її територіальних органах.doc

Додаток 2. Перелік окремих нормативно-правових актів та розпорядчих документів, що регулюють питання запобігання та протидії корупції в органах Державної казначейської служби України.docx

Додаток 3. Реєстр ризиків.xlsx

Додаток 4. Програма проведення навчань в органах Державної казначейської служби України з метою підвищення рівня знань у сфері антикорупційного законодавства.docx


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux