портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Завершився семінар AIST в Будапешті

Опубліковано 03 жовтня 2019 року, 17:38

У Будапешті завершився дводенний тематичний семінар Міжнародної асоціації казначейських служб (AIST) на тему «Єдиний казначейський рахунок, управління боргом і казначейства», на якому Україну представляли Голова Казначейства Тетяна Слюз та начальник Управління ліквідності та казначейських операцій Казначейства Ольга Павловська.

Роль Єдиного казначейського рахунку (ЄКР) в оптимізації управління Казначейства та ЄКР як система підтримки управління боргом були основними темами сьогоднішнього семінару. Представники Казначейств Угорщини, Франції, В'єтнаму, Сенегалу, Беніну, Марокко, Мадагаскару взяли участь в обговоренні в групах даної тематики. Зі свого боку Голова Казначейства Тетяна Слюз презентувала учасникам семінару систему управління ЄКР в Україні.

На завершення заходу були підведені підсумки обговорення, зроблено порівняння систем управління ЄКР у країнах, які взяли участь у семінарі.  Зокрема, відмічено основні проблемні питання, з якими стикаються країни у процесі управління ЄКР та боргом, а також позитивний досвід щодо шляхів їх вирішення.