портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Казначеї підвищили кваліфікацію

Опубліковано 04 жовтня 2019 року, 13:23

«Вчитися ніколи не пізно» – всім добре знайома цитата. І навіть якщо ви вже давно практикуючий спеціаліст у тій чи іншій сфері, вчитися завжди варто і необхідно. Таку потребу відчувають і молоді спеціалісти, і працівники з досвідом, особливо коли їх щоденна робота вимагає оперативного реагування на всі зміни і нововведення. Це стосується і діяльності органів Казначейства.

Одним із способів професійного розвитку для казначеїв стали курси підвищення кваліфікації, що проходили у вересні на базі навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Тернопільського національного економічного університету. Тематика навчання за загальними та спеціалізованими короткостроковими програмами була підібрана таким чином, щоб учасники змогли опанувати та розвинути практичні навички організації та самоорганізації своєї роботи.

Зокрема, керівні працівники управлінь консолідованої звітності головних управлінь Державної казначейської служби України в областях та м. Києві та працівники апарату Казначейства поглиблювали свої знання у питаннях складання фінансової та бюджетної звітності, для казначеїв Тернопільської області проводились навчання щодо порядку складання органами Казначейства звітності про виконання державного та місцевих бюджетів, порядку складання розпорядниками коштів фінансової та бюджетної звітності.

26 вересня 2019 року майже 60 державних службовців – начальників відділів надходжень та видатків, начальників відділів звітності та бухгалтерського обліку управлінь Державної казначейської служби України у районах, районах у містах, містах обласного значення успішно пройшли атестацію та отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Із успішним завершенням навчання їх привітав начальник Головного управління Казначейства у Тернопільській області Петро Гринчишин.

Від імені казначеїв він також подякував організаторам та викладачам, залученим до проведення курсів. «Ви відкриваєте перед слухачами все більше можливостей для навчання, розвитку та побудови кар’єри, а наша співпраця набуває все нових форм. Переконаний, що здобуті тут колегами знання і досвід – це новий рівень їх особистісного та професійного розвитку», - зазначив Петро Гринчишин.

Цього ж дня також завершився цикл одноденних інтенсивів з лідерства для керівників структурних підрозділів Головного управління та районних Управлінь Казначейства Тернопільської області. «Як бути ефективним лідером в сучасних умовах, якими рисами треба володіти, які якості розвивати, щоби і особистий шлях, і шлях всієї команди був успішним і приніс бажаний результат? Сподіваюсь, кожен з учасників отримав відповідь на ці та багато інших запитань. Дякую усім: і колегам, і організаторам, адже це був час насиченого, цікавого пізнання і спілкування» - підсумував Петро Гринчишин.