портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Робочий візит представників Казначейства до Угорщини

Опубліковано 02 жовтня 2019 року, 18:12

Голова Казначейства Тетяна Слюз та начальник Управління ліквідності та казначейських операцій Казначейства Ольга Павловська перебувають з робочим візитом в Будапешті (Угорщина).

Під час візиту 1 жовтня Тетяна Слюз та Ольга Павловська провели зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Угорщині Любов’ю Непоп, а також  з бухгалтером та іншими службовцями Посольства України в Угорщині. Основними темами обговорення стали актуальні питання фінансування Посольства, складання і подання фінансової та бюджетної звітності.

2 жовтня 2019 року делегація Казначейства розпочала участь у дводенному тематичному семінарі Міжнародної асоціації казначейських служб (AIST) на тему: «Єдиний казначейський рахунок, управління боргом і казначейства». Семінар організовано за підтримки Державного казначейства Угорщини під керівництвом Йозефа Месареша.

 У ході семінару обговорюються питання щодо управління ліквідністю Єдиного казначейського рахунку (далі – ЄКР) та боргом. Сьогодні свої системи презентували такі країни, як Угорщина, Мавританія, Сенегал і Туніс. Зокрема, були розглянуті питання структури ЄКР, моделей прогнозування залишків на ЄКР, розміщення тимчасово вільних коштів на депозитних рахунках, здійснення операцій щодо управління боргом. Також відбулися обговорення у групах, на яких країни-учасники семінару обмінялися досвідом щодо запровадження та управління ЄКР.