портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Відбулася робоча нарада за участі представників Казначейства та кримськотатарського телеканалу «ATR T»

Опубліковано 12 лютого 2020 року, 10:49

   11 лютого 2020 року у Державній казначейській службі України відбулася робоча нарада за участі Голови Казначейства Тетяни Слюз, Генерального директора кримськотатарського телеканалу «ATR T» Ленура Іслямова, першого заступника Голови Казначейства, керівників самостійних структурних підрозділів Казначейства, представників Головного управління Державної казначейської служби України у м. Києві на чолі з начальником Тетяною Грицун та представників телеканалу «ATR T».

  Під час наради обговорювалися  проблемні питання фінансування телеканалу у 2019 році та врегулювання питання оплати   телеканалом «ATR T» закупівель  товарів, робіт та послуг на початку 2020 року.

  Результатом наради стало надання практичних рекомендацій щодо здійснення  оплати телеканалом «ATR T» закупівель  товарів, робіт та послуг з дотриманням вимог бюджетного законодавства та норм, що діють у сфері публічних закупівель, зокрема необхідність отримання телеканалом «ATR T» роз’яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, як уповноваженого органу, що реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, стосовно однозначного правозастосування поняття «замовники» у Законі України «Про публічні закупівлі».