портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

ЩОДО СИТУАЦІЇ З ФІНАНСУВАННЯМ ТЕЛЕКАНАЛУ «ATR T»

Опубліковано 11 лютого 2020 року, 17:24

   Щодо поширеної у ЗМІ інформації стосовно блокування фінансування кримськотатарського телеканалу «ATR T» (ТОВ «Телевізійна компанія «Атлант-СВ») Державна казначейська служба України повідомляє наступне.

  Сьогодні, 11.02.2020, Головою Казначейства Тетяною Слюз проведено робочу нараду з питань фінансування телеканалу «ATR T». За результатами  наради утворено робочу групу з працівників центрального апарату Казначейства, яку направлено до  Головного управління Державної казначейської служби України у м. Києві, де обслуговується ТОВ «ТК «Атлант-СВ» як одержувач бюджетних коштів, для з’ясування обставин.

   Водночас повідомляємо, що у 2019 році ТОВ «ТК «Атлант-СВ» бюджетним розписом затверджено 39,8 млн. грн, з яких використано 37,2 млн. грн. Залишок невикористаних асигнувань на кінець року склав 2,6 млн. гривень.

   Протягом 2019 року Головним управлінням Казначейства здійснено оплату усіх платіжних доручень в повному обсязі.

  При цьому, останнє платіжне доручення ТОВ «ТК «Атлант-СВ» подано 26.12.2019 до Головного управління Казначейства через систему дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство» на суму 2, 6 млн. грн для перерахування коштів на рахунок, відкритий  в АБ «УКРГАЗБАНК» для купівлі валюти. Оплату цього платіжного доручення  здійснено Головним управлінням Казначейства 27.12.2019. Проте, 28.12.2019 ТОВ «ТК «Атлант-СВ» зазначені кошти повернуто із банківського рахунку в АБ «УКРГАЗБАНК» на свій реєстраційний рахунок, відкритий в Головному управлінні Казначейства.

   Після всебічного вивчення зазначеної ситуації з дотриманням  вимог бюджетного законодавства Казначейство додатково поінформує громадськість.