портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Робочі візити начальника Головного управління Казначейства у Кіровоградській області Панасенка І.Ю. до Знам’янського УДКСУ та УДКСУ в Олександрівському районі

Опубліковано 08 травня 2019 року, 16:22

   Керівник Головного управління Державної казначейської служби України у Кіровоградській області Панасенко І.Ю. відвідав Управління Державної казначейської служби України в Олександрівському районі та Знам’янське УДКСУ.

   В ході зустрічі з колективами управлінь Ігор Юрійович провів наради, на яких було обговорено питання щодо наявності вільних площ в управліннях Державної казначейської служби України Кіровоградській області, проблемні питання впровадження електронного документообігу в програмному комплексі АСКОД. Крім того, було повідомлено про початок передплатної кампанії на журнал «Казна України» на друге півріччя 2019 року. Також, Ігор Юрійович оглянув приміщення, в якому розміщені управління, умови праці казначеїв та інші фінансово-господарські  питання.

   За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 24-ї річниці з Дня створення Державної казначейської служби України начальник Знам’янського управління Державної казначейської служби України Коноваленко Н.І. та начальника УДКСУ в Олександрівському районі Калініченко П.С. було нагороджено Подякою Державної казначейської служби України.

   За підсумками зустрічі працівники управлінь Казначейства подякували за візит начальнику Головного управління Державної казначейської служби України у Кіровоградській області Панасенку І.Ю. та побажали успіхів у спільній праці.