портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Робочі візити керівника Головного управління до Чигиринського та Кам’янського районів Черкаської області

Опубліковано 06 травня 2019 року, 15:04

03 травня 2019 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області Сергій Никопаненко перебував з робочою поїздкою у Чигиринському та Кам’янському районах області.

Під час візиту до Чигиринського району керівник обласного Казначейства провів зустріч із заступником міського голови Чигиринської обʼєднаної територіальної громади Миколою Сухих, генеральним директором Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» Василем Полтавцем. У ході робочої наради обговорювались питання впровадження системи дистанційного обслуговування, використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури обʼєднаних територіальних громад у 2019 році.

У ході зустрічі з головою Кам’янської районної державної адміністрації Богданом Солошенком були обговорені питання функціонування органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в умовах децентралізації, використання коштів державного бюджету, міжбюджетних трансфертів, переходу розпорядників/одержувачів бюджетних коштів на казначейське обслуговування через систему дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство».

Сергій Миколайович під час робочої поїздки провів наради з колективами Управлінь, на яких йшла мова про актуальні питання діяльності: здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти; подання електронної звітності; питання фінансового забезпечення та господарської діяльності; особливості казначейського обслуговування об’єднаних територіальних громад; повноцінна робота системи дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство»; використання субвенцій з державного бюджету, а також щодо фонду оплати праці Управління на 2019 рік. Особлива увага була приділена питанням дотримання правил охорони праці та пожежної безпеки в органах Казначейства.