портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Засідання Колегії в Головному управлінні Державної казначейської служби України у Миколаївській області

Опубліковано 27 березня 2019 року, 09:21

25 березня 2019 року в Головному управлінні Державної казначейської служби України у Миколаївській області (далі-Головне управління) проведено засідання Колегії під головуванням начальника Головного управління Олександри Лук’яненко. У засіданні прийняли участь керівники структурних підрозділів Головного управління, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції та  начальники територіальних управлінь Миколаївської області у режимі відеоконференцзв’язку.

У вступному слові О. Лук’яненко зупинилася на пріоритетних напрямах діяльності Казначейства та виконання наказу Казначейства від 14.02.2019 № 52 «Про реалізацію рішень Колегії Державної казначейської служби України від 01.02.2019», а саме:

про необхідність продовження залучення на повнофункціональне обслуговування розпорядників (одержувачів) коштів державного та місцевих бюджетів з використанням системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства-Казначейство»;

про модернізацію системи бухгалтерського обліку в державному секторі. Консолідацію фінансової звітності складеної згідно з національними стандартами;

про порядок придбання цінних паперів ОВДП за рахунок тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів;

монетизацію субсидій незахищеним категоріям громадян;

централізацію доходів та видатків місцевих бюджетів;

про необхідність проведення інвентаризації судових рішень по програмі 3504040 та організацію роботи з розгляду юридичних питань в територіальних управліннях;

про зміни до стратегічних планів проведення внутрішніх аудитів, про проведення Державною казначейською службою України внутрішнього планового аудиту Головного управління у червні 2019 року;

про введення в промислову експлуатацію електронного документообігу СЕД «АСКОД».

Олександра Лук’яненко наголосила начальникам територіальних управлінь на необхідність взяття під особистий контроль проведення роботи щодо розміщення декларацій державними службовцями на сайті НАЗК у зв’язку із закінчення терміну їх подання.

Окремо зупинилася на необхідності надання методичної допомоги з питань проведення платежів окружним та дільничним виборчим комісіям по виборах Президента України.

Начальник управління консолідованої звітності  Е. Вашуріна доповіла про підсумки складання звітності за 2018 рік.

Начальник управління бюджетних надходжень та казначейських операцій О. Мігель та начальник управління бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів – головний бухгалтер Н. Ключенко проінформували про централізацію рахунків за доходами, активами та єдиним соціальним внеском.

Завідувач самостійного сектора внутрішнього аудита І. Кравцова прозвітувала про діяльність внутрішнього аудиту за 2018 рік.

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Г. Рябенко проінформувала про стан декларування в Головному управлінні та територіальних управліннях. Доповіла про стан виконання Плану заходів щодо запобігання корупції в Головному управлінні та територіальних управліннях за 2018 рік.

 На Колегії обговорено проект Антикорупційної програми Казначейства.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux