портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Робочий візит керівника ГУ ДКСУ Черкаської області до Звенигородського та Тальнівського районів Черкаської області

Опубліковано 20 вересня 2019 року, 12:06

18 вересня 2019 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області Сергій Никопаненко перебував з робочою поїздкою у Звенигородському та Тальнівському районах.

Під час свого візиту очільник обласного Казначейства провів робочі зустрічі з головою Водяницької сільської обʼєднаної територіальної громади Русланом Каюком, з головою Тальнівської міської ради Олексієм Юрченком на яких розглядались питання розвитку сільської ОТГ, про стан використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, зокрема, на формування інфраструктури ОТГ, про особливості обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів в системі дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство», питання подання фінансової звітності через АС «Є-Звітність», а також, питання, пов’язані із запровадженням міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні.

У ході зустрічі з головою Тальнівської міської ради О. Юрченком та спеціалістами ОТГ обговорювалось вирішення проблемних питань щодо орендованого ними приміщення районного управління.

Сергій Миколайович провів робочі наради з колективами територіальних управлінь, на яких йшла мова про переваги обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів через систему дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство», особливості використання коштів субвенції ДФР і соціально-економічного розвитку регіонів та запровадження міжнародного номера банківського рахунку ІВАN в Україні.

Велику увагу було приділено стану виконання заходів із забезпечення пожежної безпеки та забезпечення первинними засобами пожежогасіння,  підготовці до опалювального періоду, стану приміщень та побутовим умовам праці казначеїв.