портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Робочий візит керівника Головного управління до Драбівського району Черкаської області

Опубліковано 06 вересня 2019 року, 14:08

03 вересня 2019 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області Сергій Никопаненко перебував з робочою поїздкою у Драбівському районі.

Під час свого візиту до району керівник обласного Казначейства, спільно з начальником управління Державної казначейської служби України у Драбівському районі Черкаської області Кубрушко Т.В., провів зустріч з керівництвом В.Хутірської сільської ради об’єднаної територіальної громади, на якій були присутні: сільський голова Шинкаренко Н.О., головний бухгалтер Соломаха Л.М., начальник відділу фінансів та бухгалтерського обліку Матвійчук Л.П. (фото 1).

Завітав С. Никопаненко також і до Михайлівської сільської ради об’єднаної територіальної громади та Драбівської селищної ради об’єднаної територіальної громади, де зустрівся з головами Донцем А.Г. та Хмарою В.І. (фото 2, 3).

У ході зустрічей обговорювались питання: щодо функціонування органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в умовах децентралізації; переваги та проблеми в обслуговуванні розпорядників та одержувачів бюджетних коштів через систему дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство»; питання, пов’язані із запровадженням міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні; використання коштів державного бюджету, зокрема Державного фонду регіонального розвитку та субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам.

Сергій Миколайович провів робочу нараду з колективом управління, на якій йшла мова про актуальні питання діяльності, а саме: здійснення попереднього та поточного контролю в частині правильності оформлення підтвердних документів; дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 № 117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти»; здійснення контрольних повноважень органами Державної казначейської служби України при проведенні видатків на капітальне будівництво та капітальний ремонт, згідно з Порядком державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1764; особливості обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів в системі дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство»; щодо обсягу перерахування та своєчасного використання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам; щодо розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів (фото 4, 5).

Під час спілкування з казначеями Драбівщини обговорювалися питання кадрового і матеріального забезпечення управління, виробничі питання, пов’язані з запровадженням міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні.

Особливу увагу було приділено питанням дотримання правил охорони праці та пожежної безпеки в органах Казначейства.