портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Робочі візити начальника ГУДКСУ у Миколаївській області

Опубліковано 23 квітня 2019 року, 09:07

17 квітня 2019 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Миколаївській області О. ЛУК’ЯНЕНКО перебувала з робочими візитами в управліннях Державної казначейської служби України у Баштанському, Казанківському та Новобузькому районах Миколаївської області.

В ході візиту до Управління Державної казначейської служби України у Новобузькому районі Миколаївської області (далі-Управління) О. ЛУК’ЯНЕНКО зустрілась з колективом Управління, головою Новобузької міської ради     Лагодієнком М.О. та головою Новоюріївської сільської ради Каліманом А.М. під час зустрічі обговорювались проблемні питання щодо об’єднання та стану казначейського обслуговування територіальних громад. Олександра Вікторівна провела інформаційно-роз’яснювальну роботу головам місцевих рад щодо розміщення коштів на депозитних рахунках та придбання державних цінних паперів. На зустрічі з колективом Управління розглянули проблемні питання: подання електронної звітності в АС «Є-Звітність»; централізація доходної частини; зміна рахунків 3719 по ЄСВ; перехід до централізації видаткової частини МБ та стан впровадження дистанційного обслуговування розпорядників та одержувачів коштів.

Здійснюючи робочій візит до Управління Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області (далі-Управління)    Олександра Вікторівна зустрілась з колективом Управління, розпорядниками, одержувачами державного та місцевих бюджетів, Драгуновським В.В. заступником міського голови Баштанської міської ради. О. ЛУКЯНЕНКО провела нараду з розпорядниками на якій висвітлювались питання підключення та проведення платежів розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів через систему дистанційного обслуговування програмно технічного комплексу «Клієнт Казначейства-Казначейство». При зустрічі з колективом Управління обговорювалось питання: фінансування заробітної плати в зв’язку з підвищенням окладів з 1 січня 2019 року; штатна чисельність працівників та перспективи поліпшення умов праці.

Олександра Вікторівна разом з заступником міського голови Баштанської міської ради Драгуновським В.В. відвідала будівництво басейну для плавання збірного типу, де ще крім басейну передбачається  влаштування території навколо басейну із зоною відпочинку.

В ході візиту до Управління Державної казначейської служби України у Казанківському районі Миколаївської області (далі-Управління) проведено зустрічі з керівниками бюджетних установ району, головами сільських рад, головами ОТГ на якій обговорювались питання: розміщення коштів на депозитних рахунках та придбання державних цінних паперів; об’єднання та стану казначейського обслуговування територіальних громад; подання електронної звітності в АС «Є-Звітність»; централізація доходної частини; зміна рахунків 3719 по ЄСВ; стан впровадження дистанційного обслуговування розпорядників та одержувачів коштів.

В ході проведення нарад та зустрічей надавалися відповіді на актуальні питання казначейського обслуговування.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux