портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Робочі візити начальника Головного управління Казначейства у Кіровоградській області Панасенка І.Ю. до Олександрійського УДКСУ та УДКСУ у Петрівському районі

Опубліковано 06 серпня 2019 року, 15:34

       Керівник Головного управління Державної казначейської служби України у Кіровоградській області Панасенко Ігор відвідав Управління Державної казначейської служби України у Петрівському районі та Олександрійському УДКСУ.

В ході зустрічі з колективами управлінь Ігор Панасенко провів наради, на яких було обговорено актуальні питання казначейського обслуговування, зокрема стан підключення розпорядників та одержувачів бюджетних коштів до системи дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство» та питання неподання (несвоєчасного подання), внесення неправдивих відомостей до е-декларацій, звернено увагу щодо необхідності своєчасного повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані декларанта на протязі року. Також, Ігор Юрійович розглянув питання щодо стану виконання заходів із забезпечення протипожежної безпеки в Управліннях, забезпечення енергоносіями та підготовку до опалювального періоду.

За підсумками зустрічі працівники управлінь Казначейства подякували за візит начальнику Головного управління Державної казначейської служби України у Кіровоградській області Панасенку Ігорю та побажали успіхів у спільній праці.