портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Робочі відрядження керівника Головного управління Державної казначейської служби України у Кіровоградській області Ігоря Панасенка до Управлінь Казначейства області

Опубліковано 03 лютого 2020 року, 17:46

28 січня 2020 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Кіровоградській області Ігор Панасенко з робочим візитом відвідав УДКСУ у Гайворонському, Голованівському та Благовіщенському районах.

Під час візиту до Управління Державної казначейської служби України у Благовіщенському районі Ігор Панасенко провів нараду з колективом Управління, на якій було обговорено результати завершення бюджетного 2019 року та початок нового бюджетного року.  В ході наради також було обговорено моменти, що виникли при переході на новий План рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі. Не оминув Ігор Юрійович увагою умов, в яких працюють казначеї, оглянув стан приміщення та поцікавився питанням опалювального сезону.

В Управлінні Державної казначейської служби України у Гайворонському районі начальник Головного Управління Казначейства провів робочу зустріч з працівниками управління, в ході якої було обговорено стан запровадження з 01.01.2020 Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі та переходу на централізовану модель здійснення видатків усіх місцевих бюджетів району; перехід розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів на систему дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство» та обговорено ряд інших актуальних питань діяльності органів Казначейства. Начальник Головного управління Казначейства оглянув приміщення, у тому числі і підвальне, акцентував увагу на неухильному дотриманні стану протипожежного захисту.

Під час візиту до УДКСУ у Голованівському  районі  Ігор Панасенко провів нараду з колективом Управління, на якій було обговорено наступні питання:

- практичне застосування та запровадження нового Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі;

- перехід на використання міжнародного номеру IBAN органами Казначейства;

- стан підключення до системи дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство» у Голованівському  районі;

- про стан подачі річної звітності за 2019 рік;

- проведення інформаційної роботи щодо введення в дію нових рахунків для зарахування до бюджетів  податків, зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету;

- проблемні питання, що виникають в процесі казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів.

Також Ігор Юрійович оглянув робочі кабінети та умови праці казначеїв, перевірив приміщення на облаштування пожежною та охоронною сигналізацією, забезпечення засобами пожежогасіння.