портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Робочі поїздки начальника ГУ ДКСУ у Тернопільській області в Чортківський та Заліщицький райони

Опубліковано 27 вересня 2019 року, 16:44

25 вересня 2019 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області Петро Гринчишин побував у Чортківському та Заліщицькому районах.

Під час наради з колективом Управління Казначейства у Чортківському районі він наголосив на необхідності здійснення контролю за використанням субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи соціально-економічного розвитку окремих територій, а також за дотриманням бюджетної дисципліни. Також Петро Гринчишин звернув увагу працівників на те, що необхідно продовжити практику надання розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів роз’яснень щодо використання системи дистанційного обслуговування, подання ними електронної звітності.

Крім того в Казначействі Чортківського району, а потім – в селищній раді Заводської об’єднаної територіальної громади за участі працівників юридичного відділу Головного управління Казначейства відбулися прийоми громадян. «Ці території належать до так званої «Чорнобильської зони». Їх мешканці – люди вже паважного віку – найчастіше звертаються за виплатами згідно програми за КПКВК 3504040 «Заходи щодо виконання рішень суду, що гарантовані державою» та особисто приїжджають в Тернопіль для консультацій, подання документів. Тож ми вирішили надати їм можливість отримати відповідні роз’яснення на місці», – сказав Петро Гринчишин, спілкуючись із Заводським селищним головою Людмилою Павлінською. До слова, в практиці виїзних нарад зустріч у такому форматі у цій громаді казначеї ініціювали вперше.

Коментуючи проведення цих зустрічей, заступник начальника юридичного відділу Головного управління Казначейства Наталія Папа зазначила, що порушені питання здебільшого стосувалися виконання судових рішень, гарантованих державою, зокрема: виплати коштів особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітям війни згідно Постанови Кабінету міністрів України від 03.09.2014 №440, які видані або ухвалені до 01 січня 2013 року. Окремих роз’яснень потребували питання здійснення виплат по рішеннях, які набрали чинності з 01 січня 2013 року та підлягають виконанню згідно постанови Кабінету міністрів України від 03.08.2011 №845.

Загалом на прийом прийшли близько ста осіб. Щодо всіх питань, з якими звертались громадяни, надані вичерпні роз’яснення та консультації.

Того ж дня Петро Гринчишин провів нараду з колективом Управління Казначейства у Заліщицькому районі. Серед іншого, обговорили виконання Антикорупційної програми на 2019 рік, наголосивши при цьому на необхідності активнішого використання системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство», проведенні додаткових роз’яснень серед клієнтів щодо можливостей та переваг цього програмного продукту.