портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Робоча поїздка у Кременецький район

Опубліковано 02 серпня 2019 року, 16:10

30 липня 2019 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області Петро Гринчишин побував з робочим візитом у Кременецькому районі.

Під час цієї поїздки він провів зустрічі з представниками місцевої влади, зокрема з Головою районної ради Володимиром Стефанським та заступником голови районної Державної адміністрації В’ячеславом Онишкевичем, обговоривши з ними взаємодію між органами Казначейства району та виконавчої влади в процесі казначейського обслуговування бюджетних коштів. Особливу увагу звернули на вчасне та цільове використання бюджетних коштів у тому числі субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, коштів фонду регіонального розвитку, а також переваги придбання державних цінних паперів за рахунок тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів.

Далі начальник Головного управління Казначейства Петро Гринчишин, заступник начальника Головного управління Володимир Баранець та головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Наталія Паливода зустрілися з колективом управління Державної казначейської служби України у Кременецькому районі. Під час спілкування з працівниками детальніше зупинялися на таких питаннях: зміни у чинному законодавстві, що стосуються казначейського обслуговування в цілому та функціонування системи електронних платежів Національного банку України зокрема (запровадження міжнародного номера банківського рахунку IBAN, стандарту ISO 20022 тощо), надання консультаційної допомоги учасникам бюджетного процесу, перспективи застосування сучасних інформаційно-технічних продуктів та застосування системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство», дотримання антикорупційного законодавства та інше.

Петро Гринчишин також відзначив, що зміни адміністративно-територіального устрою, децентралізація влади, перетворення в системі державного управління призведуть до оптимізації роботи в державному секторі та до посилення відповідальності кожного працівника Казначейства під час виконання службових обов’язків. Він наголосив на необхідності проведення подальшого діалогу з місцевою владою та на важливості чіткого дотримання трудової та фінансової дисципліни.

На завершення керівник Головного управління подякував казначеям Кременецького району за належне виконання посадових обов’язків при здійсненні казначейського обслуговування коштів державного та місцевих бюджетів.