портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Робоча поїздка начальника Головного управління до територіальних управлінь області

Опубліковано 07 червня 2019 року, 16:58

07 червня 2019 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області Е. Старосельський відвідав з робочим візитом Мелітопольське управління Державної казначейської служби України та управління Державної казначейської служби України у Приазовському та Якимівському районах Запорізької області.

У м. Мелітополі керівник Головного управління зустрівся з Мелітопольським міським головою С. Міньком. У ході зустрічі обговорено наступні питання :

-розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів шляхом

-придбання облігацій внутрішньої державної позики України;

-виділення Мелітопольському управлінню субвенції з місцевого

-бюджету на зміцнення матеріально-технічної бази.

Під час огляду приміщення Мелітопольського управління Держказначейства обговорив з начальником Л. Шакуріною стан підготовки до проведення будівельних робіт з капітального ремонту адміністративної будівлі.

В усіх трьох управліннях очільник Казначейства області провів робочі зустрічі з колективами, де обговорювалися питання щодо казначейського обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів через систему дистанційного обслуговування “Клієнт Казначейства – Казначейство”, складання та подання розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів звітів в системі подання електронної звітності АС «Є – Звітність», дотримання правил пожежної безпеки в адмінбудівлях управлінь.

Крім того, Е. Старосельський звернув увагу начальника УДКСУ у Якимівському районі В. Тупчія на проблемні питання щодо підготовки приміщення управління до опалювального сезону.