портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Проведення засідання Колегії в Головному управлінні Державної казначейської служби України у Кіровоградській області

Опубліковано 24 травня 2021 року, 09:11

20 травня 2021 року відбулося засідання Колегії ГУДКСУ у Кіровоградській області під керівництвом очільника  Головного управління Ігоря Панасенка.

У засіданні Колегії взяли участь керівники самостійних структурних підрозділів Головного управління Казначейства та начальники управлінь Державної казначейської служби області в режимі аудіотрансляції, з забезпеченням дотримання протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID - 19.

У вступному слові начальник Головного управління Ігор Панасенко охарактеризував показники роботи територіальних органів Казначейства Кіровоградської області за 2020 рік та перший квартал 2021 року. Зазначив, що що за січень-березень 2021 року до державного бюджету від Кіровоградської області мобілізовано доходів в сумі 933,6 млн грн, порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження збільшилися на 34,5 млн грн; до місцевих бюджетів Кіровоградської області мобілізовано доходів в сумі 1 527,3 млн грн, порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження до місцевих бюджетів області збільшилися на 108,6 млн грн. За I квартал 2021 року місцевими бюджетами області виконано 6 розміщень коштів на вкладні (депозитні) рахунки в установах банків на суму 161 800,0 тис. грн, та виконано 5 повернень коштів з вкладних (депозитних) рахунків в установах банків на суму 51 900,0 тис. грн. Станом на 01.05.2021 кількість клієнтів, внесених до реєстру Системи дистанційного обслуговування складає 1136, кількість клієнтів, з якими укладено договір складає 1135. Загальна кількість відкритих рахунків в АС «Є-КАЗНА» – 15226, в т.ч.: розпорядникам державного бюджету – 1438, місцевих бюджетів – 12041, одержувачам державного бюджету – 18, місцевих бюджетів – 696, іншим – 1033. Також наголосив на дотриманні вимог чинного бюджетного законодавства у межах контрольних повноважень та дотриманні належного стану виконавської дисципліни. Ігор Юрійович привітав усіх присутніх з Днем вишиванки.

Відповідно до порядку денного засідання Колегії виступили:

- завідувач сектору внутрішнього аудиту Ірина Багайлюк про результати внутрішніх аудитів та виконання контрольних повноважень Управліннями Казначейства Кіровоградської області за 2020 рік;

- заступник начальника управління – начальник відділу видатків державного бюджету управління видатків бюджетів та міжбюджетних відносин Валентина Синяєва про стан освоєння коштів міжбюджетних трансфертів з державного бюджету місцевими бюджетами у 2020 році та порядок перерахування міжбюджетних трансфертів у 2021 році;

- в.о. начальника управління консолідованої звітності Більшенко Наталія про прийняття звітності розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів та складання звітності про виконання бюджетів з питань стану інформаційних технологій та захисту інформації в органах Державної казначейської служби України Кіровоградської області.

У ході проведення засідання заслухали керівників окремих районних управлінь Казначейства з питань їх діяльності та стану виконавської дисципліни. В обговоренні питань порядку денного прийняли участь керівники самостійних структурних підрозділів, районних управлінь Казначейства, члени колегії.

Завершуючи роботу колегії, начальник Головного управління Казначейства Ігор Панасенко побажав усім присутнім міцного здоровʼя та успіхів у подальшій співпраці.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux