портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Проведення засідання Колегії в ГУ Державної Казначейської служби України у Хмельницькій області

Опубліковано 16 березня 2020 року, 10:00

13 березня 2020 року в Головному управлінні Державної казначейської служби України у Хмельницькій області (далі – Головне управління Казначейства) відбулося засідання Колегії з начальниками управлінь Державної казначейської служби України у районах та містах Хмельницької області.

Із вступним словом розпочав нараду начальник Головного управління Казначейства – Олександр Мельничук.

На порядок денний для обговорення були висвітлені наступні питання:

1. Основні показники виконання бюджетів за 2019 рік. Проблемні питання, які виникають при складанні фінансової та бюджетної звітності про виконання державного та місцевих бюджетів в АС ,,Є-Звітність’’.

2. Щодо результатів планових аудитів проведених в управліннях Державної казначейської служби України у районах та містах Хмельницької області.

3. Актуальні питання практичного застосування положень Закону України «Про запобігання корупції» щодо заходів фінансового контролю. Проблемні питання підготовки та подання державними службовцями щорічних е-декларацій за 2019 рік.

4. Щодо результатів роботи управлінь Державної казначейської служби України у районах та містах Хмельницької області за 2019 рік.

У відповідності до порядку денного з доповідями виступили начальник управління консолідованої звітності – Тетяна Петрусь, завідувач сектора внутрішнього аудиту — Олексій Доротюк, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції – Тетяна Шмигельська.

Після заслуханих доповідей, були розглянуті проблемні питання та надані відповіді на них.