портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Оновлення складу Комісії з оцінки корупційних ризиків Державної казначейської служби України

Опубліковано 15 січня 2020 року, 14:37

Державною казначейською службою України (далі – Казначейство) в ході підготовки проєкту антикорупційної програми оновлюється  персональний склад Комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Казначейства (далі – Комісія).

Порядок формування Комісії та її робота здійснюється на підставі: Закону України «Про запобігання корупції»; Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.12.2016 № 126, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 28.12.2016 за № 1718/29848;  Методичних рекомендацій щодо підготовки антикорупційних програм органів влади, затверджених Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 19.01.2017 № 31; Порядку підготовки, подання антикорупційних програм на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції та здійснення їх погодження, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 08.12.2017 № 1379, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 22.01.2018 за № 87/31539 (в редакції наказу Національного агентства з питань запобігання корупції від 15.11.2019 № 148/19).

Відповідно до Положення про Державну казначейську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.04.2015 № 215,  Казначейство є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів і який реалізує державну політику у сферах казначейського обслуговування бюджетних коштів, бухгалтерського обліку виконання бюджетів.

Основними завданнями Казначейства є: реалізація державної політики у сферах казначейського обслуговування бюджетних коштів, бухгалтерського обліку виконання бюджетів; внесення на розгляд Міністра фінансів пропозицій щодо забезпечення формування державної політики у зазначених сферах.

Для забезпечення прозорості і відкритості процесу підготовки антикорупційної програми Казначейства, з метою залучення до здійснення усіх заходів та дій під час її підготовки представників громадськості та експертів, які володіють як теоретичними, так і практичними знаннями про особливості роботи органу та досвід роботи у сфері його діяльності, пропонуємо вказаним вище особам долучитись до процесу оцінки корупційних ризиків та прийняти участь в роботі Комісії.

Пропозиції щодо кандидатур на включення до складу Комісії або перелік питань, які потребують розгляду Комісією в ході оцінки корупційних ризиків, просимо надати до 27.01.2020 на поштову адресу: 01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6, Державна казначейська  служба України, Сектор з питань запобігання та виявлення корупції, або на електронні скриньки: anticorrupt@treasury.gov.ua, PostnykovM@treasury.gov.ua 

Персональний склад Комісії буде оприлюднений на вебпорталі Казначейства.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux