портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Нарада з керівниками та головними бухгалтерами закладів охорони здоров’я міста в УДКСУ у м. Кропивницькому

Опубліковано 18 листопада 2019 року, 09:50

Відповідно до положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров'я» від 06.04.2017 № 2002-VIII, у місті Кропивницькому протягом 2018–2019 років здійснюється реформування системи охорони здоров’я, а саме перетворення міських закладів охорони здоров’я КЗ «Пологовий будинок з функціями перинатального центру ІІ рівня», «Поліклінічного об’єднання м. Кіровограда», КЗ «Кіровоградська міська лікарня швидкої медичної допомоги», КЗ «Центральна міська лікарня м. Кіровограда», Кіровоградської дитячої міської лікарні, КЗ «Міська лікарня № 2 ім. Святої Анни м. Кропивницького» з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства.

У зв’язку, з вищезазначеним, 13 листопада 2019 року в Управлінні Державної казначейської служби України у м. Кропивницькому Кіровоградської області проведено семінар-нараду з керівниками та головними бухгалтерами закладів охорони здоров’я міста.

Від управління Державної казначейської служби України у Кіровоградській області в обговоренні взяли участь заступник начальника управління – начальник відділу видатків місцевих бюджетів М.Мельник та начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку – головний бухгалтер Т.Гривенко.

Семінар-нарада стосувалася заходів, які необхідно здійснити установам, з метою забезпечення єдиного підходу при реформуванні зазначених закладів, а саме:

  • привести у відповідність кошторисні і бюджетні призначення до сум проведених видатків та передати їх шляхом перенесення до кошторису головного розпорядника бюджетних коштів;
  • у разі наявності залишків власних надходжень використати або перерахувати за напрямом, визначеним у рішенні сесії міської ради;
  • надати заяви на закриття бюджетних рахунків, відповідно до положень Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Мінфіну від 22.06.2012 № 758;
  • здійснити в АС «Є-Звітність» складання і подання фінансової звітності, відповідно до вимог Порядку заповнення форм фінансової звітності у державному секторі, затвердженого наказом Мінфіну від 28.02.2017 № 307 (зі змінами);
  •  здійснити в АС «Є-Звітність» складання та подання бюджетної звітності, відповідно до вимог Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 24.01.2012 № 44 (зі змінами).

Сторони обмінялися досвідом з вищезазначених питань та намітили «дорожню карту» процедури перетворення закладів охорони здоров’я м. Кропивницького із бюджетних установ на комунальні некомерційні підприємства.

По завершенню засідання запрошені подякували присутнім за участь у засіданні та побажали плідної подальшої співпраці.