портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області: продовжуємо роботу з клієнтами

Опубліковано 09 вересня 2019 року, 15:06

Головне управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області продовжує роботу з клієнтами з питань обслуговування бюджетів усіх рівнів. 09 вересня 2019 року на семінар запросили розпорядників та одержувачів коштів державного бюджету. Відкриваючи зібрання, заступник начальника Головного управління Тетяна Нароваткіна повідомила, що з              5 серпня 2019 року нові рахунки клієнтам   відкриваються відповідно до вимог стандарту IBAN. Водночас чинні номери рахунків змінюються відповідно до вимог цього стандарту зі збереженням чинного номера аналітичного обліку.

З 1 листопада 2019 року застосування IBAN стане обов’язковим для усіх клієнтів  під час здійснення операцій з коштами. Тобто всі операції з 1 листопада 2019 року будуть здійснюватися лише з використанням IBAN. Рахунки складатимуться з 29 літерно-цифрових символів, викладених у такій послідовності:

код України – UA-2 літери;

контрольний розряд – 2 цифри;

код банку – 6 цифр;

рахунок – довжина номера рахунка не є фіксованою (до 31 жовтня 2019 року – від 5 до 14 символів, з 01 листопада 2019 року – від 5 до 19 символів).

В зв’язку з поступовим  переходом України  на євро стандарти заступник очільника Казначейства області відзначила важливість переходу клієнтів на обслуговування через систему дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство», яке є зручним та прискорює проведення платежів, зменшує корупційні ризики в бюджетній сфері.

Крім того, обговорили недоліки та помилки, які виникають при формуванні первинних документів, на підставі яких органами Казначейства здійснюється реєстрація бюджетних та бюджетних фінансових зобов’язань, проводиться оплата рахунків, а також проблеми, пов’язані зі складанням звітності про виконання державного бюджету.

Відповіді на запитання присутніх надали начальник управління  обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Людмила Матяш та начальник управління консолідованої звітності Тетяна Грива.