портал в режимі тестування та наповнення
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Відбулося засідання Колегії Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області

Опубліковано 24 вересня 2019 року, 17:23

Чергове засідання колегії Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області відбулося 18 вересня 2019 року на базі Трибухівської об’єднаної територіальної громади Бучацького району. У ньому взяли участь керівники територіальних органів районних управлінь Казначейства області та самостійних структурних підрозділів Головного управління.

Учасників колегії привітали представників місцевої влади: голова Трибухівської об’єднаної територіально громади Олег Ковдрин та голова Золотопотіцької ОТГ Ростислав Кушик, які коротко розповіли про діяльність своїх громад, реалізовані проєкти, успіхи і плани. Вони також подякували казначеям за конструктивну співпрацю і побажали присутнім успішної роботи.

У вступному слові начальник Головного управління Казначейства Петро Гринчишин, у свою чергу, подякував очільникам громад та окреслив пріоритетні завдання роботи територіальних органів Казначейства. При цьому він звернув увагу присутніх на виконання контрольних повноважень за дотриманням бюджетної дисципліни та доцільність проведення аналізу розміщення місцевими бюджетами тимчасово вільних коштів на вкладних (депозитних) рахунках у банках або шляхом придбання державних цінних паперів. Також підкреслив, що необхідно продовжити практику надання роз’яснень для активнішого використання розпорядниками, одержувачами бюджетних коштів системи дистанційного обслуговування, подання ними електронної звітності, адже це набирає дедалі більшої актуальності в контексті діджиталізації процесів.

Крім того Петро Гринчишин зупинився на запровадженні міжнародного номера банківського рахунку (IBAN), введенні нового плану рахунків у бюджетній сфері та зауважив, що продовження адміністративної реформи, внесення змін в податкове законодавство, нормативну базу щодо закупівель за державні кошти тощо ставитиме нові завдання та виклики в роботі казначеїв, до яких потрібно готуватись уже сьогодні.

Далі учасники засідання перейшли до розгляду питань порядку денного:

- основні показники виконання бюджетів за І півріччя 2019 року та формування бюджетної звітності про виконання місцевих бюджетів із використанням автоматизованої системи «Є-Звітність» (доповідач – начальник управління консолідованої звітності у Тернопільській області Марія Мальована);

- аналіз єдиного реєстру розпорядників та одержувачів бюджетних коштів (доповідач – начальник відділу видатків, мережі та зведених показників бюджету Василь Загоруйко);

- порядок інформаційної взаємодії Державної фіскальної служби, місцевих фінансових органів та органів Казначейства у процесі повернення помилково та/або  надміру сплачених надходжень бюджету (доповідач – начальник відділу бюджетних надходжень та казначейських операцій Роман Неймак);

- щодо стану виконання  програми КПККВК 3504040 «Заходи щодо виконання рішень суду, що гарантовані державою (доповідач – заступник начальника юридичного відділу Наталія Папа);

- інше, у тому числі: забезпечення протипожежної безпеки і виконання протипожежних заходів (Михайло Данилюк), аналіз інвентаризації договорів з використання системи  дистанційного обслуговування і стан підключення клієнтів до програмно-технічного комплексу «Клієнт казначейства-Казначейство» (Ольга Чайківська, Назар Литняк).

Підводячи підсумки, начальник Головного управління Казначейства подякував колегам за роботу та побажав усього найкращого.

Далі на казначеїв чекав насичений графік: вони детальніше знайомились із діяльністю Трибухівської громади. Почали з того, що поклали квіти до монумента борцям за волю України: загиблим у ІІ Другій світовій війні, героям ОУН-УПА, Січового стрілецтва, жертвам сталінських репресій, воїнам АТО та пам’яті Небесної Сотні – усім тим, чиє серце повнилося любов’ю до своєї землі й мужністю оберігати її свободу навіть найдорожчою ціною – ціною власного життя.

Далі казначеї ознайомились із роботою 9 Державної пожежно-рятувальної частини Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області, що розташована у м.Бучачі, а також мали можливість отримати практичні навики користування вогнегасником та власноруч погасити полум’я.

Ще казначеї відвідали один із структурних підрозділів фермерського господарства «Гадз». Спеціалізуючись на садівництві, зокрема на вирощуванні фруктів (яблук, груш, слив), господарство здійснює експорт власної продукції у понад 20 країн світу.

На завершення казначеї коротко ознайомились із окремими віхами історії Бучача і зробли спільне фото на згадку.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux