портал в режимі тестування та наповнення
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Стань янголом-охоронцем для дітей війни!

Опубліковано 04 січня 2023 року, 12:21

Напередодні різдвяних і новорічних свят кожна дитина чекає і сподівається на справжнє чудо, що трапиться в її житті. Але цього року в Україні далеко не всі дитячі серця наповнені світлими мріями, теплом і радістю.

Станом на середину грудня 2022 року понад 1313 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії росії. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 450 дітей загинули та понад 863 отримали поранення різного ступеня.

Через війну, бомбардування та обстріли рашистів українські діти гинуть, отримують фізичні і психічні травми, стають сиротами, а на окупованих територіях тисячі з них є жертвами масових депортацій та викрадень.

Тож ми, дорослі, маємо зробити все можливе, щоб допомогти таким діткам забути жахіття війни, а також докласти усіх зусиль, аби ворог не міг відібрати у них життя, здоров’я і улюблених свят.

Вже стало доброю традицією для працівників органів Казначейства проводити святкові доброчинні заходи для маленьких українців, що перебувають в складних життєвих обставинах, і дарувати їм частинку свого тепла та турботи.

Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз спільно з працівниками апарату Казначейства за підтримки профкому первинної профспілкової організації ініціювала благодійну акцію «Стань янголом-охоронцем для дітей війни». Її мета – надання допомоги дітям війни, які потребують особливої уваги. Це діти-інваліди, сироти, позбавлені батьківського піклування.

Так, представники колективу апарату Казначейства надали спрямовану допомогу санаторній школі-інтернату І-ІІІ ступенів №21 м. Києва (спеціальна корекційна школа в Пущі-Водиці), що наразі опікується 177-ма дітьми: з психоневрологічними захворюваннями та дітками-сиротами з Торецька, яких вимушено переселили зі спеціальних лікувальних закладів, що знаходяться в зоні бойових дій.

Доброчинну акцію підхопили і продовжили у територіальних органах Казначейства.

Колектив Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області ще у 2018 році взяв шефство над Іванівською спеціальною загальноосвітньою школою-інтернатом. Щорічно казначеї Вінниччини вітають вихованців підшефної школи-інтернату зі святами та дарують різноманітні подарунки.

Цьогоріч, долучившись до благодійної казначейської акції «Стань янголом-охоронцем для дітей війни», казначеї завітали до Іванівської школи-інтернату, де на даний час виховується 116 діток з особливими освітніми проблемами, привітали малечу зі святом.

На Волині казначейська спільнота відвідала з різдвяними подарунками Ківерцівську філію «Сонечко» Крупівського навчально-реабілітаційного центру. Вони створили дітям гарний святковий настрій, подарували їм необхідні і бажані речі, відчуття людської доброти, небайдужості, піклування та віру в таке бажане ними диво.

Працівники УДКСУ у Тернівському та Покровському районах м. Кривого Рогу Дніпропетровської області після закінчення чергової повітряної тривоги теж завітали з гостинцями до малечі. На свято і казначейські подарунки з нетерпінням чекали діти, переміщені з Херсонщини, де ще недавно проходили активні бойові дії. З початку окупації області ці маленькі янголятка разом з батьками розмістились у приміщенні гуртожитку Криворізького професійного будівельного ліцею. Спільно з фахівцями комунального закладу «Палац культури «Першотравневий» КМР для них було проведено новорічне свято з піснями, танцювальними конкурсами та врученням подарунків.

Колеги з Управління Державної казначейської служби України у м. Тернівці Дніпропетровської області відвідали та привітали малечу у комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр м. Тернівка» Тернівської міської ради.

Ніщо не прикрашає людину, як добро, адже це найцінніше, що може робити кожен із нас.

В різдвяні свята колектив Головного управління Державної казначейської служби України у Житомирській області (далі – Головне управління) не забарилось з дарунками та допомогою дітям тих окремих категорій, які найгостріше цього потребують.

За традицією представники Головного управління завітали до Житомирської спеціальної школи №1, у якій навчаються діти, що мають порушення зору. Вихованців привітали з новорічними та різдвяними святами та вручили подарунки.

Окрім того, до участі в проведенні благодійної казначейської акції долучились колективи управлінь Державної казначейської служби України у районах та містах Житомирської області.

Зокрема колектив Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області у форматі проведення різдвяної благочинної акції завітав з подарунками до діток на свято, яке проводилось у Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Новоград-Волинської міської ради.

Казначеї управління Державної казначейської служби України у м. Житомирі Житомирської області зі святковими привітаннями та подарунками відвідали Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт, які залишились без піклування батьків.

Працівники Бердичівського управління Державної казначейської служби України Житомирської області долучились до проведення святкового заходу в Бердичівському центрі ранньої медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Промінчик”, під час проведення якого вручено подарунки дітям з особливостями розвитку та передано подарунки дітям, які не пересуваються самостійно.

Управління Державної казначейської служби України у Баранівському районі Житомирської області приєдналося до участі в акції і завітали до дітей в Дошкільний навчальний заклад «Сонечко» з новорічними подарунками та привітаннями.

Працівники управління Державної казначейської служби України у Любарському районі Житомирської області завітали з різдвяними подарунками та привітали дітей-переселенців, які проживають в гуртожитку Любарського професійного ліцею.

Колектив управління Державної казначейської служби України в Олевському районі Житомирської області взяв шефство та опікується дитиною-інвалідом померлої колеги. З нагоди різдвяних свят, колеги надали посильну допомогу батькові на лікування дитини.

Казначеї Головних управлінь Державної казначейської служби України у Закарпатській та Донецькій областях разом з колективами Управління Казначейства у Рахівському районі Закарпатської області та Мукачівським Управлінням Закарпатської області об’єднались для проведення благочинної акції. Благодійникам вдалося створити справжню святкову атмосферу для вихованців Ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату I-III ст. та подарувати такі очікувані гостинці для дітей з вадами слуху.

Профспілковий комітет первинної профспілкової організації працівників Головного управління Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області спільно з адміністрацією підтримали благодійну казначейську акцію «Стань янголом – охоронцем для дітей війни» та надали посильну допомогу Залучанському дитячому будинку-інтернату, де на постійному проживанні перебуває 146 вихованців, з них 21 дитина переміщена з зони бойових дій. Проживають в будинку-інтернаті 65 дівчат та 81 хлопець, які мають тяжкі фізичні та розумові вади, більшість із них лежачі. Значна частина вихованців позбавлені батьківського піклування, круглі сироти.

Казначеї Головного управління Державної казначейської служби України у Київській області відвідали з дарунками Білоцерківський дитячий будинок-інтернат. Це спеціалізований заклад медико-соціальної реабілітації для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей, що проживають чи походять з родин, які знаходяться в скрутних життєвих обставинах. Під його опікою близько 65 дітей віком від 4 років.

Казначеї ГУДКСУ у Кіровоградській області взяли участь у заході «Тепло наших сердець», що проводився волонтерами Кіровоградської обласної організації «Товариство Червоного Хреста України» в Центрі підтримки та допомоги «Я – Маріуполь», та подарунками привітали дітей з новорічними святами.

У Кіровоградському районі Кіровоградської області казначеї подарували солодкі новорічні подарунки діткам з багатодітних сімей, діткам, які знаходяться під опікою та з малозабезпечених сімей Соколівського ЗДО «Струмочок» Соколівської ОТГ.

Працівники УДКСУ у Новоукраїнському районі Кіровоградської області відвідали з подарунками дитяче відділення Новоукраїнської РЦЛ.

Казначеї УДКСУ в Онуфріївському районі Кіровоградської області привітали зі святом Святого Миколая дітей-сиріт, які недавно втратили батьків.

З колективу УДКСУ у Новгородківському районі Кіровоградської області завітали до сім’ї вимушено переселених із зони бойових дій (м. Констянтинівка Донецької області), які виховують двох доньок. Молодша донечка народилася з діагнозом ДЦП.

Працівники УДКСУ у Новоархангельському районі Кіровоградської області привітали подарунками дітей-сиріт, які вимушено переселені з Торецького ліцею, що знаходиться в зоні бойових дій.

Колектив УДКСУ у Новомиргородському районі Кіровоградської області відвідав комунальний заклад «Новомиргородська спеціальна школа Кіровоградської обласної ради» (школа-інтернат для дітей із вадами мови та слуху).

У різдвяні свята чи не найбільше шануються прояви турботи про нужденних. Саме тому працівниками Головного управління Державної казначейської служби України у Луганській області було прийняте рішення прийняти участь у благодійній казначейській акції «Стань янголом-охоронцем для дітей війни» та відвідати дітей-сиріт, які вимушено переселились зі своїх прихистків, що знаходяться в зоні бойових дій, до більш безпечного регіону нашої країни у місті Дніпро.

Працівники Головного управління завітали до Шелтеру переселенців Луганщини, в якому перебуває 24 дитини-сироти віком від 3 до 16 років. Казначеї Луганщини подарували солодощі та іграшки, побажали вихованцям закладу миру, здоров'я, добра, щоб улюблений для дітей - святий Миколай допомагав у хвилини труднощів і відчаю, щоб частіше в житті траплялися дива, а серця завжди вірили в чудеса! Під час святкування діти співали для гостей заходу «Червону калину», «Стефанію» та інші популярні українські патріотичні пісні. Наприкінці заходів діти подякували гостям за привітання, подарунки та цікаво проведений час.

Напередодні дня святого Миколая, новорічних та різдвяних свят казначеї з Головного управління Казначейства у Львівській області, за участі Управління Державної казначейської служби у Франківському районі м. Львова, надали посильну колективну допомогу та привітали дітей комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівський обласний спеціалізований будинок дитини «Мальви», де опікуються дітьми з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки. Будинок дитини налічує 55 вихованців, в тому числі 21 вихованець − діти, яких вимушено переселили зі спеціальних лікувальних закладів, що знаходяться в зоні бойових дій.

Миколаївські казначеї з Головного управління привітали дітей, які евакуйовані з Херсонської області та Снігурівського району Миколаївської області. Потерпаючі від війни дітки, залишились з незабутніми враженнями.

Профспілка Головного управління при підтримці всіх працівників органів Казначейства Одеської області організувала святкову програму для вихованців комунального закладу Одеський навчально-реабілітаційний центр «Відкриваємо світ» Одеської обласної ради, у якому навчаються та проходять реабілітацію 234 особливі дитини. В анімаційній програмі «Святий Миколай», організованій казначеями, взяли активну участь майже 100 вихованців закладу, а на згадку кожна дитина отримала до свята м’яку іграшку та солодкий подарунок.

Напередодні різдвяних свят казначеї Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області відвідали дитячий будинок сімейного типу Ірини та Олександра Рудковських, які надали прихисток родині з дітьми, що прибула з тимчасово окупованої території Донецької області. Постраждала від війни сім`я подякувала казначеям за небайдужість та піклування і підтримку дітей.

Казначеї Головного управління Державної казначейської служби України у Рівненській області завітали з дарунками до закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 45 гуманітарного напрямку Рівненської міської ради та привітали вихованців з прийдешніми новорічними і різдвяними святами. Окрім того, до благодійної акції долучилися казначеї управлінь Державної казначейської служби України у районах та містах Рівненщини, зокрема:

колектив Управління Державної казначейської служби України Березнівському районі завітав до діток з особливими освітніми потребами у Березнівській початковій школі Березнівської міської ради;

Управління Державної казначейської служби України у Зарічненському районі завітало до Комунальної установи Інклюзивно-ресурсного центру Зарічненської селищної ради та надало посильну колективну допомогу діткам;

казначеї з Управління Державної казначейської служби України у Здолбунівському районі відвідали Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр Здолбунівської міської ради, який опікується дітьми громади з особливими освітніми потребами, а також внутрішньо переміщеними (евакуйованими) дітьми;

Управління Державної казначейської служби України у Корецькому районі надало колективну допомогу для діток, які відвідують Корецький інклюзивно-ресурсний центр Корецької міської ради;

Управління Державної казначейської служби України у Костопільському районі відвідало громадську організацію «Спілка батьків дітей та молоді з інвалідністю «Сонячний промінь» та привітало діток зі святами та обдарували подарунками від казначеїв;

працівники Управління Державної казначейської служби України у Млинівському районі завітали до інклюзивного-ресурсного центру Млинівської селищної ради та святковими подарунками підняли настрій дітлахів;

Управління Державної казначейської служби України в Острозькому районі привітали вихованців Комунального закладу «Острозька спеціальна школа №1 І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради;

Управління Державної казначейської служби України у Гощанському районі з привітаннями та подарунками відвідали Гощанський інклюзивно-ресурсний центр Гощанської селищної ради Рівненської області.

До благодійної акції долучились також казначеї Сумщини. Працівники Головного управління Державної казначейської служби України у Сумській області привітали подарунками вихованців Сумського центру соціально-психологічної реабілітації.

У зв’язку з евакуацією дітей війни та дітей-сиріт зі спеціальних лікувальних закладів м. Харкова до безпечних регіонів України, Головне управління Державної казначейської служби України у Харківській області, в межах можливостей військового часу, організувало проведення різдвяної благодійної акції в підпорядкованих територіальних органах Казначейства Харківщини.

Управління Державної казначейської служби України у Немишлянському районі м. Харкова надало посильну та вкрай важливу допомогу Комунальному некомерційному підприємству Харківської обласної ради «Регіональний клінічний центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям «Гіппократ».

Колектив Управління Державної казначейської служби України у Печенізькому районі Харківської області, незважаючи що у Печенізькій селищній територіальній громаді дитячий будинок відсутній, вирішили завітати до малозабезпечених сімей селища та обдарувати різдвяними дарунками дітей- сиріт та тих, які залишились без батьківського піклування.

Представники Управління Державної казначейської служби України у Шевченківському районі м. Харкова придбали святкові дарунки малечі КНП ХОР «Обласний будинок дитини №2», де в даний час на вихованні знаходяться 45 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 2-х місяців до 7-ми років. У зв’язку з евакуацією дітей, різдвяні подарунки направили поштою.

Казначеї Управління Державної казначейської служби України у Сахновщинському районі Харківської області провели благодійну акцію «Стань янголом-охоронцем для дітей війни» та привітали дітей з міста Кремінна Сєвероденецького району Луганської області, які через військові дії окупантів змушені покинути рідні домівки.

Казначеї Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області підтримали благодійну акцію і завітали з дарунками до комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний спеціалізований будинок дитини».

Представники казначейської родини Черкаської області з нагоди різдвяних і новорічних свят приїхали з гостинцями до Комунального закладу «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей Черкаської обласної ради», де перебувають діти-сироти, діти, які залишились без батьківського піклування, діти, які постраждали від домашнього насильства, діти, які опинились у складних життєвих обставинах чи кризовій ситуації, вимушено переселені діти віком від 3-х до 18-ти років.

Працівники Головного управління Державної казначейської служби України у Чернівецькій області також долучилися до доброчинства та завітали з гостинцями до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Чернівецької ОДА для привітання зі святами дітей-сиріт.

Казначеї Чернігівщини підтримали акцію та спільно з громадською організацією «Голос батьків» (створена за ініціативою батьків, що виховують дітей з особливими освітніми проблемами) надали посильну допомогу дітворі.

Нестримне сподівання на диво мають дітки, які потребують особливого догляду та лікування. Тож колектив Головного управління ДКСУ у м. Києві завітав з подарунками до дітей Святошинського дитячого будинку-інтернату. Спільними зусиллями казначеїв вдалося закупити та передати для потреб закладу необхідне обладнання, канцтовари, потужний ліхтар та інші необхідні вихованцям речі. Крім того, казначеї подарували солодкий новорічний подарунок кожній дитині, який додав дітям гарного святкового настрою.

Колективи територіальних органів Казначейства в межах своїх можливостей та з урахуванням потреб закладів індивідуально підходили до надання адресної допомоги.

У доброчинному форматі Всеукраїнської казначейської благодійної акції, яка охопила всю Україну, спільними зусиллями казначеїв вдалося закупити та передати дітям предмети одягу та взуття, засоби особистої гігієни, розвиваючі ігри, книги, канцелярське приладдя та набори для дитячої творчості, анімаційні програми. Також закуповувалась техніка, посуд, сушарки для білизни, ліхтарі, світлодіодні лампи. І звичайно, не обійшлося без солодощів, фруктів та різноманітних смаколиків для дітей.

Кожен в цьому світі може мати свого янгола і кожен небайдужий зможе стати янголом для іншого. Тому мета благочинної акції в Казначействі була досягнута! Незважаючи на підступні обстріли і лють ворога, казначеї зуміли подарувати діткам святковий настрій, тепло і радість, надію на краще майбутнє.

В різдвяні свята працівники казначейств також відвідали та привітали подарунками військовослужбовців Збройних Сил України, які перебувають на лікуванні в шпиталях.

Принагідно висловлюємо щиру подяку славним українським воїнам за можливість бути дотичними до нашої спільної місії – стати янголом-охоронцем, який зі щитом виборює Перемогу і захищає безцінний скарб України – наших дітей!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux