портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Робочий візит начальника ГУДКСУ у Івано-Франківській області до Харківської області

Опубліковано 03 грудня 2015 року, 18:28

1 грудня 2015 року в Дворічанському районі з робочим візитом побувала Начальник Головного управління  Державної казначейської служби України у Івано-Франківській області В.Смачило разом із заступником начальника Головного управління Державної казначейської служби України Харківської області Наталею Севостьяновою .

В.Смачило провела зустріч з колективом нашого управління,  на якому  обгово­рено низку питань, пов'язаних з казначейським обслуговуванням бюджетних коштів, розвитком та фінансуванням територій, децентралізацією влади в Україні та інші питання.

Зокрема, гостя акцентувала увагу на  дистанційне  обслуговування, завданням якого є  ефективність функціонування системи казначейського обслуговування бюджетів  за рахунок використання сучасних методів  обробки інформації, безперервної модернізації та удосконалення  багаторівневої інформаційно-обчислювальної системи казначейства.

             В кінці зустрічі начальник управління О.Трегуб презентувала на згадку книги. Одна присвячена 170-річчю з дня народження видатного вченого - мікробіолога, лауреата Нобелівської премії, нашого земляка Іллі Ілліча Мечникова, який народився в селі Панасівка (нині сечниково).

 Друга книга презентує Дворічанщину, як, по справжньому, мальовничий куточок України, де створено національний природний парк «Дворічанський», на території діють екологічні стежки «Урочище Заломне»  та «Крейдяна». Тут туристична галузь  набуває дедалі більшого значення, що є добрим знаком  для розвитку економіки та соціальної сфери  нашого району.

Найкраще приїздити до нас  наприкінці весни, коли у межгір’ї  цвітуть величні піони й адоніс. Проте в літню спеку, коли шелестить під вітром шовкова степова  трава, незбагненно пахнуть зарослі дикої матіоли і синьоокого дикого льону, а також  захоплює зір пейзажі крейдяних гір – у Надоскіллі можна заблукати серцем.

 

 

SAM_0556

 

SAM_0557

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux