портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Новини Вінниччини

Опубліковано 08 червня 2015 року, 15:26

3 червня 2015 року на базі Немирівського коледжу будівництва та архітектури ВНАУ відбулося обласне засідання методичного об’єднання головних бухгалтерів ВНЗ I-II рівня акредитації Вінницької області. В роботі методичного взяли участь фахівці Управління Державної казначейської служби України у м. Вінниці Вінницької області.

Заступник начальника управління Державної казначейської служби України у м. Вінниці Вінницької області Кононко Тетяна Миколаївна доповіла присутнім про впровадження Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі з 2015 року та надала практичні поради щодо їх застосування.

Начальник відділу видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Дешева Людмила Григорівна обговорила шляхи вирішення проблемних питань, що виникають  у роботі головних бухгалтерів ВНЗ I-II рівня акредитації,  в частині здійснення розрахунково-касового обслуговування з метою недопущення порушення вимог бюджетного законодавства.

 

 

 

 

         3-4 червня 2015 року в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області відбувся короткостроковий тематичний семінар з децентралізації фінансів та зміцнення матеріально-фінансової основи місцевого самоврядування для бухгалтерів сільських, селищних рад.

          В рамках семінару пройшли практичні заняття, лекції, «круглі столи» із залученням представників Вінницької обласної Ради, Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області, Департаменту фінансів Вінницької облдержадміністрації, Державної фінансової інспекції у Вінницькій області, представниками громадських організацій.

В ході семінарських занять розглядалися завдання фінансового сектору органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади Вінницької області в процесі підготовки та проведення фінансової реформи в Україні, питання децентралізації влади та процесу формування спроможних територіальних громад, модернізації системи  бухгалтерського обліку, посилення фінансової спроможності місцевих бюджетів в контексті децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, проведення ревізій місцевих бюджетів, та ряд інших питань.

        Начальник управління бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів - головний бухгалтер Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області Вдовцова Руслана Борисівна висвітлила перед слухачами семінару питання використання трансфертного механізму бюджетного регулювання та реформи  міжбюджетних  відносин. Особливу увагу звернула на реалізацію Стратегії модернізації системи  бухгалтерського обліку в державному секторі на 2007-2015 роки,  затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 16.01.2007 №34 та  основні напрямки розвитку системи казначейського обслуговування бюджетних коштів та коштів інших клієнтів на 2015-2017 роки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux