портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Довідка про виконання державного бюджету за доходами в січні - березні 2009 року (без урахування власних надходжень бюджетних установ до спеціального фонду державного бюджету)

Опубліковано 02 квітня 2009 року, 12:17

 

Довідка

про виконання державного бюджету

за доходами в січні – березні 2009 року

 (без урахування власних надходжень бюджетних установ до

спеціального фонду державного бюджету)

(за оперативними даними станом на 01.04.2009р.)

 

 

 

За січень - березень 2009 року мобілізовано доходів до загального та спеціального фондів державного бюджету в сумі 43 822,1 млн.грн.( з урахуванням відшкодування ПДВ та без урахування власних надходжень бюджетних установ), або 101,3 відсотка планових показників січня – березня 2009 року.

 У березні 2009 року до загального та спеціального фондів державного бюджету мобілізовано 17 410,6 млн. грн., або 102,2 відсотка планових показників березня 2009 року.

У березні 2009 року до загального фонду державного бюджету мобілізовано 12 884,6 млн. грн., або 101,7 відсотка до помісячного розпису доходів загального фонду Державного бюджету України, до спеціального фонду державного бюджету мобілізовано 4 526,0 млн.грн.

 ДПАУ, при встановленому плані на березень у сумі 7 483,3 млн.грн. (без урахування відшкодування ПДВ), мобілізовано до загального фонду 7 603,5 млн.грн. (без урахування відшкодування ПДВ), що становить 101,6 відсотка планових показників.

ДПАУ, при встановленому плані на березень у сумі 4 992,3 млн.грн. (з урахуванням відшкодування ПДВ), мобілізовано до загального фонду 5 088,9 млн.грн. (з урахуванням відшкодування ПДВ), що становить 101,9 відсотка планових показників.

Державною митною службою України, при плані 6 933,9 млн.грн. мобілізовано до загального фонду 6 956,7 млн.грн., або 100,3 відсотка плану на березень.

У березні 2009 року мобілізовано до загального фонду державного бюджету надходжень, що контролюються іншими органами 328,8 млн.грн., або 149,8 відсотка планових показників.

В січні-березні 2009 р. органами Державного казначейства відшкодовано з бюджету 7 074,4 млн. грн. податку на додану вартість, в тому числі у березні 2 514,6 млн. грн.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux