портал в режимі тестування та наповнення
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Повідомлення про проведення Установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Казначействі та її кількісний склад

Опубліковано 14 травня 2021 року, 16:24
29
червня
11:00
29
червня
12:00
Додати в календар 29-06-2021 11:00:00 29-06-2021 12:00:00 Europe/Kiev Повідомлення про проведення Установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Казначействі та її кількісний склад м. Київ, вул. Бастіонна, 6

м. Київ, вул. Бастіонна, 6

29 червня 2021 року (орієнтовна дата) об 11:00 в Державній казначейській службі України за адресою: м. Київ, вул. Бастіонна, 6 (з врахуванням карантинних обмежень) відбудуться Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Казначействі у кількості 8 осіб шляхом рейтингового голосування.

Установчі збори проводитимуться відповідно до порядку, встановленого п.13 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24.04.2019р. №353) (далі – Положення).

З метою підготовки та проведення Установчих зборів наказом Казначейства від 27.04.2021 №108 затверджено склад Ініціативної групи.

Ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при Державній казначейській службі  України (далі – Ініціативна група) запрошує представників інститутів громадянського суспільства (далі – ІГС) до участі в установчих зборах.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники ІГС, організації, яких зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України та у сфері, що пов’язана з діяльністю Державної казначейської служби України, про що в їх статуті (положенні) повинні бути визначені відповідні цілі та завдання діяльності. Інші вимоги до ІГС, які можуть бути обрані до складу Громадської ради, визначено в п. 6 Положення. 

Відповідно до п. 10 Положення для участі в Установчих зборах Ініціативній групі подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу ІГС.

До заяви додаються: 

- прийняте у порядку, встановленому установчими документами ІГС, рішення про делегування для участі в установчих зборах або рейтинговому електронному голосуванні представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради;

- заява делегованого представника ІГС з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», підписана ним особисто;

- біографічна довідка делегованого представника ІГС із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, числа, місяця, року і місця народження, громадянства, посади, місця роботи, посади в ІГС, відомостей про освіту, наявність наукового ступеня, трудову та/або громадську діяльність, контактної інформації (поштової адреси, номера телефону, адреси електронної пошти (за наявності);

- відомості про результати діяльності ІГС (проведені заходи, дослідження, надані послуги, реалізовані проєкти, виконані програми, друковані видання, подання відповідному органу виконавчої влади письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної, регіональної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості, річний фінансовий звіт (за наявності) тощо) протягом шести місяців до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу Громадської ради;

- відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти ІГС, номер контактного телефону;

- мотиваційний лист делегованого представника ІГС, в якому наводяться мотиви бути обраним до складу громадської ради та бачення щодо роботи у такій раді;

- фото делегованого представника ІГС, а також посилання на офіційний веб-сайт ІГС, сторінки у соціальних мережах (за наявності).

Делегований представник ІГС може подати до Ініціативної групи копії документів, що підтверджують освітній та професійний рівень, досвід роботи (за наявності).

Заяви ІГС та делегованого ним представника подаються у паперовому або електронному вигляді. Інші документи надсилаються в електронному вигляді. Приймання заяв та документів в електронному вигляді здійснюється шляхом завантаження та надсилання відсканованих документів на електронну пошту press@treasury.gov.ua.

Відповідальність за достовірність поданих документів (відомостей) несуть ІГС, який делегує свого представника для участі в установчих зборах, а також делегований представник ІГС.

Термін подання документів: до 31 травня 2021 року включно.

До 17.06.2021 року на офіційному вебпорталі Казначейства буде опубліковано перелік ІГС, представники яких допущені до участі в установчих зборах із формування нового складу Громадської ради при Державній казначейській службі України та список представників ІГС, яким відмовлено в участі в Установчих зборах із зазначенням підстав для відмови відповідно до п. 12 Положення.

Відповідальна особа: Надія Гордієнко.

Додаткова інформація: press@treasury.gov.ua, телефон (044) 281-49-30

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux