портал в режимі тестування та наповнення
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Державній казначейській службі України розпочато процес оцінювання корупційних ризиків

Державною казначейською службою України (далі – Казначейство) прийнято рішення про початок оцінювання корупційних ризиків у діяльності Казначейства.

_____________________________________________________________________________________________________

Державна казначейська служба України 

Наказ

19.01.2023                             №10


Про проведення оцінювання корупційних ризиків
у діяльності Державної казначейської служби України


Відповідно до статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», підпункту 1 пункту 5, пункту 11 Положення про Державну казначейську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.04.2015 № 215 (із змінами), пункту 2 розділу ІІІ Методології управління корупційними ризиками (далі – Методологія), затвердженої наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 28.12.2021 № 830/21, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17.02.2022 за № 219/37555, з метою встановлення ймовірності вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень працівниками апарату Державної казначейської служби України та її територіальних органів (далі – органи Казначейства), встановлення причин, умов та наслідків можливого вчинення таких правопорушень, а також аналізу ефективності наявних заходів контролю, спрямованих на запобігання реалізації корупційних ризиків, та підготовки Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2023–2025 роки,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Провести оцінювання корупційних ризиків у діяльності Державної казначейської служби України (далі – Казначейство) у форматі самооцінювання.

2. Керівникам самостійних структурних підрозділів Казначейства у строк до 25.01.2023 надати Сектору з питань запобігання та виявлення корупції кандидатури для включення до складу робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Казначейства (далі – Робоча група).

3. Сектору з питань запобігання та виявлення корупції (Михайло Постников):

3.1 організувати роботу із здійснення в установленому Методологією порядку оцінювання корупційних ризиків у діяльності Казначейства;

3.2 до 21.01.2023 інформувати Національне агентство з питань запобігання та виявлення корупції про початок проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Казначейства у встановленому Методологією порядку;

3.3 до 21.01.2023 довести цей наказ до працівників органів Казначейства;

3.4 до 21.01.2023 забезпечити інформування представників зовнішніх заінтересованих сторін (громадськості) про можливість надання кандидатур для включення до складу Робочої групи шляхом направлення пропозицій на електронні адреси Казначейства: PostnykovM@treasury.gov.ua та anticorrupt@treasury.gov.ua;

3.5 до 03.02.2023 забезпечити формування персонального складу Робочої групи та підготувати в установленому порядку проєкт наказу Казначейства про утворення Робочої групи, затвердження її персонального складу та положення про неї.

4. Керівникам самостійних структурних підрозділів апарату Казначейства та територіальних органів Казначейства забезпечити:

4.1 надання Робочій групі та Сектору з питань запобігання та виявлення корупції на їх вимогу інформації та матеріалів, необхідних для проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Казначейства;

4.2 організацію та проведення заходів, пов’язаних із оцінюванням корупційних ризиків у діяльності Казначейства та підготовкою Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2023–2025 роки.

5. Робочій групі після її утворення до 31.03.2023 провести оцінювання корупційних ризиків у діяльності Казначейства та підготувати матеріали за його результатами.

6. Сектору з питань запобігання та виявлення корупції (Михайло Постников) до 30.04.2023 за результатами оцінювання корупційних ризиків у діяльності Казначейства підготувати в установленому Методологією порядку проєкт Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2023–2025 роки та подати його на розгляд Голові Казначейства.

7. Управлінню організаційно-розпорядчої роботи та взаємодії з громадськістю (Григорій Андрук) до 21.01.2023 забезпечити оприлюднення цього наказу на вебпорталі Казначейства.

8. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

  

В.о. Голови                                                                                                                                             Володимир ДУДА

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux