портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Луцьку відбулося виїзне засідання Колегії Казначейства

Опубліковано 26 липня 2019 року, 15:56

Сьогодні, 26 липня, у Луцьку відбулося виїзне засідання Колегії Казначейства під головуванням Голови Державної казначейської служби України Тетяни Слюз.

У засіданні Колегії взяли участь заступники начальників головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві, начальники управлінь Казначейства у районах Волинської області. Загальна кількість учасників заходу склала близько 60 осіб.

Керівники самостійних структурних підрозділів апарату Казначейства, начальники та керівники самостійних структурних підрозділів головних управлінь Казначейства в областях, керівники територіальних органів Казначейства долучилися до роботи Колегії в режимі відеоконференцзв’язку та аудіотрансляції.

На розгляд Колегії відповідно до порядку денного було винесено такі питання:

основні показники виконання бюджетів за І півріччя 2019 року. Формування бюджетної звітності про виконання місцевих бюджетів із використанням АС «Є-Звітність»;

про стан обліку та виконання судових рішень: виявленні недоліки та шляхи їх усунення;

про здійснення попереднього та поточного контролю за дотриманням розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, іншими клієнтами вимог законодавства в частині наявності, відповідності та правильності оформлення підтвердних документів;

про стан виконання заходів із забезпечення пожежної безпеки в органах Казначейства, зокрема, визначених Рішенням Колегії Казначейства від 16.05.2019.

Крім того, Т. Слюз наголосила на основних результатах роботи Казначейства у І півріччі 2018 року, окреслила стан поточної роботи, зупинилася на питаннях змін у чинному законодавстві, відшкодування ПДВ в електронному режимі, імплементації Національним банком міжнародного стандарту IBAN, роботі електронних сервісів Казначейства, наданні консультаційної допомоги учасникам бюджетного процесу.

У рамках засідання Колегії Казначейства також взяли слово заступники начальників головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві, які висвітлили нагальні питання виконання судових рішень, роботи з розпорядниками державних коштів, заходів пожежної безпеки тощо.

Підсумовуючи результати роботи Колегії Казначейства, Тетяна Слюз звернулася до казначеїв обласного, районного рівнів як до досвідчених практиків із проханням надавати до апарату Казначейства свої пропозиції щодо оптимізації роботи.

У рамках виїзного засідання Колегії Казначейства відбувся брифінг Т. Слюз для представників місцевих засобів масової інформації.

Учасники засідання Колегії Казначейства віддали шану волинянам, що загинули за єдність України, поклавши перед початком заходу квіти до пам’ятної стели.