портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Робочий візит керівника Головного управління до м. Ватутіного та Шполянського району Черкаської області

Опубліковано 08 листопада 2019 року, 17:23

03 листопада 2019 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області Сергій Никопаненко перебував з робочою поїздкою у м. Ватутіному та Шполянському районі.

Під час свого візиту до м. Ватутіного керівник обласного Казначейства, спільно з начальником управління Державної казначейської служби України у м. Ватутіному Черкаської області Т.В. Піскун, провів зустріч з міським головою О.Б. Лисюком. Під час цієї зустрічі були обговорені питання впровадження централізованої моделі виконання видаткової частини місцевих бюджетів; запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні. Також було приділено увагу питанню вчасного використання залишків коштів субвенції  на соціально – економічний розвиток міста.

Завітав С. Никопаненко також і до Шполянського району та зустрівся  з міським головою Шполянської міської ради ОТГ С.В. Кравченком. На зустрічі обговорювались питання використання коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам: на соціально-економічний розвиток окремих територій; формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад; реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти; забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» та використання коштів державного фонду регіонального розвитку.

Сергій Миколайович провів робочі наради з колективами Управлінь, на яких йшла мова про перехід на новий план рухів в державному секторі, про подання електронної звітності, впровадження системи дистанційного  обслуговування та перспективи централізації видатків місцевих бюджетів.

Під час наради в Шполянському Управлінні особу увагу було приділено  питанню господарського характеру та проведення спільними зусиллями з громадою реконструкції діючої трансформаторної підстанції відповідно до  проектно-кошторисної документації, яка знаходиться на балансі Управління та перебуває в аварійному стані.

Зустрічі пройшли в діловій та конструктивній обстановці.