портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Чернігів: Тетяна Слюз відвідала обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Відродження»

Опубліковано 01 лютого 2019 року, 11:32

1 лютого в рамках робочого візиту до Чернігова Голова Казначейства Тетяна Слюз відвідала обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Відродження» та зустрілася з директором Центру, заслуженим лікарем України Василем Пасічником. В. Пасічник розповів очільниці Казначейства про історію створення Центру, особливості його роботи, результати діяльності та стан фінансового забезпечення.

Центр функціонує з 9 вересня 2006 року і надає реабілітаційні послуги медичної, соціальної, психолого-педагогічної, фізичної реабілітації, а також з працетерапії та професійної орієнтації дітям з інвалідністю та дітям віком до 3-х років, які мають ризик отримати інвалідність. Заклад розрахований на реабілітацію 245 дітей та щоденно обслуговує 153 дитини.

Тетяна Слюз здійснила огляд Центру – ознайомилася з його роботою, оснащенням, впровадженими сучасними методиками ефективної реабілітації важкохворих дітей, поспілкувалася з працівниками та дітьми, які проходять тут реабілітацію.

Очільниця Казначейства дала високу оцінку діяльності закладу, відзначила його важливість і значимість не тільки для області, а й в цілому для України. На завершення зустрічі Тетяна Слюз вручила комп’ютер для кабінету працетерапії і професійної орієнтації Центру та подарувала дітям солодощі.