портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

2017

Пріоритетні напрями Державної казначейської служби України на 2017 рік


Пріоритет 1. Запровадження комплексного обслуговування місцевих бюджетів на основі програмно-цільового методу у бюджетному процесі.

Пріоритет 2. Участь у модернізації системи бухгалтерського обліку в державному секторі:

- запровадження національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі та плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі;

- створення системи подання електронної звітності розпорядниками бюджетних коштів і державними цільовими фондами, складеної згідно з національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку в державному секторі;

- консолідація фінансової звітності, складеної згідно з національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку в державному секторі; адаптація облікової системи АС «Є-Казна» до Плану рахунків та внутрішньої платіжної системи Казначейства.

Пріоритет 3. Запровадження централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів.

Пріоритет 4. Розробка модулю системи АС «Є-Казна» для автоматизації виконання судових рішень.

Пріоритет 5. Впровадження механізму взаємодії інформаційно- телекомунікаційної системи Державної казначейської служби України із електронною системою закупівель та єдиним веб-порталом використання публічних коштів.

Пріоритет 6. Впровадження повноцінної системи електронного документообігу Державної казначейської служби України та її інтеграція з системою електронної взаємодії органів виконавчої влади.

Голова Державної казначейської служби України Т.Слюз

Prioritet_2017.pdf