портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

ТЕТЯНА СЛЮЗ: «Засідання Колегії Казначейства – завжди конструктивний діалог»

Опубліковано 01 лютого 2019 року, 16:22

Сьогодні, 1 лютого, у Чернігові відбулося виїзне засідання Колегії Казначейства під головуванням Голови Казначейства Тетяни Слюз.

У роботі Колегії взяли участь начальники головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві, начальники управлінь Казначейства в Чернігівській області та керівники самостійних структурних підрозділів Головного управління Казначейства у Чернігівській області. Загалом – близько 80 учасників засідання.

До роботи Колегії в режимі відеоконференцзв’язку та аудіотрансляції долучилися керівники самостійних структурних підрозділів апарату Казначейства, заступники начальників та керівники самостійних структурних підрозділів головних управлінь Казначейства в областях, керівники територіальних органів Казначейства.

У своєму вступному слові Тетяна Слюз висвітлила актуальні питання діяльності Казначейства та його територіальних органів, акцентувала увагу на пріоритетних напрямах роботи: подання розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів електронної звітності в АС «Є-Звітність», повнофункціональне обслуговування клієнтів з використанням СДО «Клієнт Казначейства – Казначейство», виконання судових рішень, зміни у бюджетному законодавстві, функціонування оновленого Веб-порталу Казначейства, впровадження системи електронного документообігу в органах Казначейства та питання кадрової політики.

На розгляд Колегії відповідно до порядку денного було винесено такі питання:

- про результати реалізації  інноваційних  проектів Казначейства у 2018 році та перспективи їх розвитку у поточному році. Забезпечення безперервного функціонування автоматизованих систем органів Казначейства;

- про результати пілотного проекту відкриття рахунків видатків місцевих бюджетів на єдиному МФО (820172) у Київській області;

- про підсумки виконання кошторисів головних управлінь Казначейства за 2018 рік та аналіз бюджетних призначень на поточний рік;

- про нагальні питання в організації роботи із запобігання корупції в органах Казначейства.

Очільниця Казначейства детально зупинилася на кожному з питань порядку денного Колегії, ставлячи додаткові запитання доповідачам.

Начальники головних управлінь Казначейства долучилися до обговорення нагальних питань, спираючись на практику роботи.

«Засідання Колегії Казначейства – це завжди конструктивний діалог. Сьогоднішня дискусія – на користь нам і нашим клієнтам», – наголосила Тетяна Слюз, підводячи підсумки засідання Колегії.

Діяльність Казначейства викликає постійну зацікавленість громадськості. Так, проведення у рамках засідань Колегії брифінгу Голови Казначейства для представників засобів масової інформації вже стало традиційним. Тетяна Слюз окреслила основні результати роботи Казначейства у 2018 році, зупинилася на актуальних питаннях та перспективних напрямах роботи, відповіла на запитання журналістів Чернігівщини.

По закінченні засідання Колегії Голова Казначейства Тетяна Слюз, учасники засідання поклали жовто-сині квіти до пам’ятника Борцям за волю та незалежність України. Ця скульптурна композиція символізує незламність і силу духу всіх, хто загинув за волю України.