портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Тетяна Слюз перебуває з робочою поїздкою на Волині

Опубліковано 12 лютого 2019 року, 13:45

12 лютого 2019 року з робочим візитом на Волині перебуває Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз.

У рамках робочої поїздки Тетяна Слюз разом з начальником Головного управління Державної казначейської служби України у Волинській області Михайлом Леміщаком відвідала Любомльський район, де урочисто відкрила нове приміщення Управління Казначейства у Любомльському районі Волинській області.

У новому приміщенні Голова Казначейства провела нараду, у якій взяли участь казначеї, керівнцтво району, міський, селищний та сільські голови, керівники фінансових органів, розпорядники бюджетних коштів, бухгалтери бюджетних установ.

У  ході наради  обговорювалися нагальні питання щодо функціонування єдиного митного рахунка, складання і подання бюджетної та фінансової звітності розпорядниками і одержувачами бюджетних коштів державного та місцевих бюджетів через систему АС «Є-Звітність». Крім того, Голова Казначейства акцентувала увагу учасників наради на важливості розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів шляхом придбання державних цінних паперів.

Тетяна Слюз також наголосила на перевагах підключення установ до системи дистанційного обслуговування через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства-Казначейство», зокрема, можливості відстежувати стан рахунків та проходження платежів, зменшенні фінансових витрат на відрядження та друк документів.

Учасники наради отримали ґрунтовні відповіді на всі запитання та роз’яснення щодо впровадження Казначейством нових програмних продуктів.