портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Щодо робочих поїздок начальника Головного управління Казначейства у Тернопільській області в Шумський та Лановецький райони

Опубліковано 02 липня 2019 року, 16:51

Начальник Головного управління Держаної казначейської служби України у Тернопільській області Петро Гринчишин здійснив робочі візити у Шумський та Лановецький райони, де провів ряд зустрічей.

Перебуваючи на Шумщині, Петро Гринчишин зустрівся з головою Шумської об’єднаної територіальної громади Володимиром Плетюком та виступив на черговій сесії Шумської міської ради щодо актуальних питань казначейського обслуговування бюджетів. Зокрема, йшлося про переваги використання електронних сервісів Казначейства, а також про перехід на єдине МФО Казначейства при централізації видаткових рахунків розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів, про запровадження міжнародного номера банківського рахунку IBAN та стандарту ISO 20022 в системі електронних платежів Національного банку України та ін. Крім того П.Гринчишин звернув увагу присутніх на вчасне та цільове використання бюджетних коштів у тому числі субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, коштів фонду регіонального розвитку, розповів про переваги придбання державних цінних паперів за рахунок тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів.

Того ж дня Петро Гринчишин і начальник Управління Казначейства у Лановецькому районі Любов Віннікова зустрілися з керівництвом Лановецького району. З головою Лановецької районної ради Русланою Кушнір та першим заступником голови Лановецької райдержадміністрації Олександром Батожним вони обговорили перспективи подальшої співпраці та актуальні нововведення в казначейському обслуговуванні бюджетів.

Під час робочих поїздок у Шумський та Лановецький райони начальник Петро Гринчишин провів зустрічі з колективами місцевих Управлінь Казначейства. Обговорюючи актуальні питання роботи, він, серед іншого, звернув увагу на необхідність ширшого застосування розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства-Казначейство»; на здійснення контрольних повноважень у процесі казначейського обслуговування, особливо під час проведення капітальних видатків, а також на забезпечення протипожежного захисту в приміщеннях, де працюють казначеї.