портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Щодо проведення навчальних з питань пожежної безпеки з працівниками ГУДКСУ у Луганській області

Опубліковано 15 травня 2019 року, 16:36

14 травня 2019 року Головним управлінням Державної казначейської служби України у Луганській області проведені навчальні заходи з питань зниження ймовірності виникнення надзвичайних ситуацій та мінімізацію їх можливих наслідків. Начальник відділу профілактичної роботи, розслідування пожеж та активних і пасивних засобів безпеки центру забезпечення діяльності Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Луганській області Юрій Дєгтярьов ознайомив присутніх з ймовірними зовнішніми та внутрішніми загрозами, варіантами їх розвитку та розв’язання.

   Враховуючи, що найбільш ймовірною та небезпечною надзвичайною ситуацією, що може виникнути на території органів Казначейства, є пожежа вагома частина навчання була присвячена розгляду Інструкції з питань пожежної безпеки, Плану та Порядку евакуації, особливостей застосування засобів захисту та першої допомоги (протигази, марлеві пов’язки, та інше), використанню первинних засобів пожежогасіння (вогнегасники, відра та подібне).

   Крім цього розглянуті варіанти дій у випадку виникнення надзвичайної ситуації пов’язаної з отруйними речовинами та вибухонебезпечними предметами.

   До навчань були запрошені казначеї управлінь ДКСУ у містах Луганську та Сєвєродонецьку Луганської області.

   На завершені заходу казначеї отримали відповіді на всі свої запитання та подякували представникам Державної служби з надзвичайних ситуацій України за приділену увагу.