портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Робочий візит начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Рівненській області до УДКСУ у Гощанському та Корецькому районах Рівненської області

Опубліковано 21 березня 2019 року, 18:08

20 березня 2019 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Рівненській області Микола Костюк з робочим візитом відвідав Управління Державної казначейської служби України у Гощанському та Корецькому районах Рівненської області.

Під час візиту було проведено робочі наради з колективами управлінь Казначейства. На нарадах розглядалися питання дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство» та здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 № 117. Начальник Головного управління наголосив на необхідності проведення роз’яснювальної роботи з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів щодо переваг дистанційного обслуговування та своєчасному доведенні до клієнтів змін у програмному забезпеченні. На нарадах також обговорювалося питання формування штатних розписів відповідно до статті 51 Закону України «Про Державну службу» та пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 №102 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо впорядкування структури заробітної плати працівників державних органів, судів, органів та установ системи правосуддя у 2019 році» та приділено увагу складовим фонду оплати праці відповідно до статті 50 Закону України «Про Державну службу».

Під час наради в  Управлінні Державної казначейської служби України у Гощанському районі було розглянуто стан використання коштів, передбачених управлінню на проведення капітального ремонту приміщення.

По завершенню нарад М. Костюк оглянув умови праці та функціонування Управлінь Казначейства.