портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Робочий візит керівника Головного управління Казначейства у Кіровоградській області Панасенка І.Ю. до УДКСУ в Олександрівському районі та Знам’янського УДКСУ

Опубліковано 11 березня 2019 року, 10:29

З метою надання методичної та практичної допомоги в організації роботи з робочим візитом до Управління Казначейства в Олександрівському районі та Знам’янського Управління Казначейства відвідав начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Кіровоградській області Панасенко І.Ю.

В ході візиту проведено робочу зустріч з колективом Управління Казначейства в Олександрівському районі, під час якої перевірено виконання доручень поставлених в минулий візит. Так, доручення усунути недоліки, виявлені у сфері пожежної безпеки виконано: проведено ремонт пожежної сигналізації, заключено договір на технічне обслуговування пожежної сигналізації та заключено договір на пожежне спостереження.

Акцентовано увагу на взаємозаміні працівників відділу звітності та бухгалтерського обліку при складанні та подачі у визначені строки звітності виключно в АС «Є-Звітність», обговорено стан дистанційного обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів за допомогою програмно - технічного комплексу «Клієнт Казначейства – Казначейство», запровадження системи електронного діловодства «АСКОД», перевірено санітарний стан, температурний режим та умови праці працівників управління Казначейства.

У Знам’янському районі начальник Головного управління Панасенко І.Ю. разом з начальником Головного управління статистики у Кіровоградській області розглядалось питання щодо продовження дії договору оренди нежитлового приміщення, що знаходиться на балансі Знам’янського УДКСУ, для розміщення працівників відділу статистики у Знам’янському районі.

Крім цього, Панасенко І.Ю. здійснив огляд покрівлі та приміщень адміністративної будівлі, де проведені роботи по «Першочерговим заходам по усуненню аварійності будівлі № 21 по вул. Михайла Грушевського (Жовтневій) у м.Знам`янка Кіровоградської області (Капітальний ремонт)».

 Працівники Управлінь Казначейства подякували за візит начальнику Головного управління Державної казначейської служби України у Кіровоградській області Панасенку І.Ю. та побажали успіхів у спільній праці.