портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Робочі візити начальника ГУ ДКСУ у Миколаївській області

Опубліковано 25 березня 2019 року, 15:23

21 березня 2019 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Миколаївській області Олександра Лук’яненко перебувала з робочими візитами в управліннях Державної казначейської служби України у Веселинівському та Єланецькому районах Миколаївської області.

В ході зустрічі з колективами управлінь та розпорядниками бюджетних коштів обговорено питання виконання рішень колегій Казначейства; стан запровадження документообігу в СЕД «АСКОД» та інші актуальні питання.

В управліннях були проведені наради з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів на яких розглянуті питання казначейського обслуговування, а саме:

стан впровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно технічний комплекс «Клієнт Казначейства-Казначейство»;

централізація доходної частини місцевих бюджетів, у т.ч. централізована модель сплати ЄСВ;

підготовка до централізації видаткової частини місцевих бюджетів;

дотримання бюджетної дисципліни в частині контролю при проведенні авансових платежів: відповідно до ПКМУ 23.04.14 № 117 та контролю при проведенні попередньої оплати при оплаті капітальних видатків (відкриття рахунків 3712);

переваги придбання державних цінних паперів місцевими бюджетами.

Лук’яненко О. наголосила на необхідності посилення відповідальності посадових осіб бюджетних установ за порушення бюджетного законодавства.

В ході проведення нарад присутнім надавалися відповіді на актуальні питання казначейського обслуговування.