портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Робочі візити начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області до управлінь

Опубліковано 21 грудня 2018 року, 16:54

20 грудня 2018 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області (далі – Головне управління Казначейства) Петро Могиляк здійснив робочий візит до управлінь Державної казначейської служби України у Галицькому та Личаківському районах м. Львова Львівської області (далі – Управління Казначейства).

В ході візиту до Управління Казначейства у Галицькому районі  м. Львова Петро Могиляк зустрівся з колективом. Під час спілкування з працівниками розглядались робочі та проблемні питання, пов’язані з казначейським обслуговуванням розпорядників та одержувачів бюджетних коштів та поданням ними електронної звітності, станом впровадження системи дистанційного обслуговування, утриманням апарату Управління Казначейства та організацією роботи в період завершення бюджетного 2018 року та початку 2019 року.

Здійснюючи робочу поїздку до Управління Казначейства у Личаківському районі м. Львова П. Могиляк зустрівся з колективом, де обговорювались питання організації роботи в період завершення 2018 бюджетного року, забезпечення виконання контрольних повноважень під час здійснення казначейського обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, інших клієнтів Управління Казначейства, складання та подання електронної фінансової та бюджетної звітності із застосуванням автоматизованої системи «Є-Звітність». Також, Петро Могиляк наголосив на необхідності надання якісних та змістовних  консультацій представникам установ, що звернулися до Управління Казначейства з метою відкриття небюджетного рахунку.