портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Робочі візити керівника Головного управління у Черкаській області до територіальних органів Казначейства

Опубліковано 22 грудня 2018 року, 16:17

Начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області Никопаненко Сергій Миколайович продовжує свої робочі поїздки до підпорядкованих територіальних Управлінь Черкаської області. Так 19 грудня 2018 року він перебував у Корсунь-Шевченківському, Городищенському та Лисянському районах.

Під час свого візиту до Корсунь-Шевченківськомго району Сергій Миколайович зустрівся з головою Корсунь – Шевченківської райдержадміністрації Клименком В.Т., головою Корсунь-Шевченківської ранної ради Заболотнім В.І., заступником голови райдержадміністрації Ващенком О.М. та заступником голови районної ради Пустільніком П.Т.    

Крім того, керівник Головного управління провів наради з керівним складом та колективами Управлінь у Корсунь-Шевченківському, Городищенському та Лисянському районах.

У ході зустрічей були обговорені наступні питання: повернення до 21.12.2018 тимчасово вільних коштів, розміщених на вкладних (депозитних) рахунках в установах банків; вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 05.12.2018 № 1074 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1764 і від 23 квітня 2014 р. № 117»; завершення бюджетного 2018 року та початок 2019 року; переваги обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів через Систему дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство», а також питання подання клієнтами фінансової звітності через АС «Є-Звітність».

Під час перебування в Управліннях Сергій Миколайович ознайомився зі станом приміщень та побутовими умовам праці казначеїв.