портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Робочі відрядження начальника ГУДКСУ у Харківській області Єремейчук Р.А.

Опубліковано 18 квітня 2019 року, 10:04

17 квітня 2019 року начальник Головного управління Державної казначейської служби у Харківській області Єремейчук Р.А. завітала з робочим візитом до управління Державної казначейської служби у Балаклійському районі Харківської області.

Раїса Арсентіївна провела нараду з працівниками Управління, на якій було обговорено: впровадження системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство», питання щодо підготовки Управління до здійснення централізованого обслуговування видатків місцевих бюджетів, питання впровадження системи електронного документообігу «АСКОД». Також були обговорені питання необхідності придбання для управління комп’ютерної техніки та надані роз’яснення щодо виплати заробітної плати у 2019 році.

Після наради з колективом УДКСУ у Балаклійському районі, Єремейчук Р.А. провела робочу зустріч з головою Балаклійської районної державної адміністрації Масельським С.І., під час якої обговорювались пиатння співпраці органів районної ради з управлінням Казначейства та розглядались питання соціально-економічного розвитку району.