портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Робочі поїздки начальника Головного управління Казначейства у Кіровоградській області до підпорядкованих підрозділів

Опубліковано 28 грудня 2018 року, 09:32

Начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Кіровоградській області Панасенко Ігор Юрійович з робочим візитом відвідав Управління Державної казначейської служби України у Добровеличківському, Вільшанському та Новоукраїнському районах.

Під час візиту до УДКСУ у Добровеличківському районі Ігор Юрійович провів нараду з колективом управління, на якій було обговорено питання казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів за видатками та доходами; проблемні питання роботи розпорядників бюджетних коштів у системі дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство» та питання подання місячної, проміжної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів через систему АС «Є-Звітність». Також, начальник Головного Управління Казначейства Панасенко І.Ю. приділив особливу увагу в обговоренні питань щодо забезпечення приміщення управління системою протипожежної сигналізації та її подальшого обслуговування, укладення додаткового договору на відшкодування витрат балансоутримувача, у зв’язку з реорганізацією Голованівської ОДПІ Кіровоградського ГУДФС, в приміщенні якої на умовах договору оренди розміщується управління. Під час спілкування з працівниками управління, Панасенко І.Ю. надав відповіді на основні проблемні питання, що стосуються завершення бюджетного року та казначейського обслуговування розпорядників бюджетних коштів.

Основним питанням робочого візиту до УДКСУ у Вільшанському районі було огляд будівлі Казначейства в зв’язку із завершенням капітального ремонту. Під час детального огляду приміщення відбулася розмова з підрядником виконання ремонту ТОВ «ВДК-Кіровоград» та визначено основні моменти завершення ремонту.

З колективом Управління Казначейства в Новоукраїнському районі було обговорено та акцентовано увагу на завершенні бюджетного року та стан підключення розпорядників та одержувачів бюджетних коштів до СДО «Клієнт Казначейства – Казначейство». Окрім того, було вирішено робочі питання стосовно закінчення капітального ремонту покрівлі.