портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Робоча зустріч з представниками Проекту «ЄС для підсилення державних фінансових систем місцевих урядів»

Опубліковано 09 липня 2019 року, 18:55

09 липня у Казначействі відбулася робоча зустріч представників Казначейства з експертами Проекту «ЄС для підсилення державних фінансових систем місцевих урядів».

Метою зазначеного проекту є спроможна, ефективна, прозора та підзвітна система управління місцевими фінансами, орієнтована на досягнення сталих цілей у сфері економіки та розвитку відповідно до зобов’язань уряду за Угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом і згідно зі Стратегією реформування системи  управління державними фінансами України на 2017-2021 роки.

Від проекту ЄС у зустрічі взяли участь міжнародні експерти Йоран Стин (Швеція, виконавчий директор Swedaudit) та Чарльз Хегбор (Гана), а також представник проекту Інна Самчинська.

Казначейство на зустрічі представляли начальник Управління організаційно-розпорядчої роботи, зв’язків з громадськістю та міжнародного співробітництва Григорій Андрук, директор Департаменту консолідованої звітності Галина Шамрай, в.о. директора Департаменту методології з обслуговування бюджетів‚ бухгалтерського обліку‚ звітності та розвитку Казначейства Христина Харпола, заступник директора департаменту - начальник відділу методології бухгалтерського обліку та звітності про виконання бюджетів Департаменту методології з обслуговування бюджетів‚ бухгалтерського обліку‚ звітності та розвитку Казначейства Наталія Боцман та начальник відділу видатків місцевих бюджетів Департаменту міжбюджетних відносин та видатків місцевих бюджетів Григорій Корнійчук. 

Зустріч було ініційовано з метою підготовки та проведення оцінки ефективності бюджетних видатків та фінансової підзвітності за методологією PEFA щодо бюджету селища міського типу Стара Синява (Хмельницька область).

Під час заходу експерти з’ясували всі питання, що їх цікавили, зокрема за такими напрямками: виконання бюджету, звітність про виконання бюджету, застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі.