портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Робоча зустріч з керівниками бухгалтерських служб установ, що фінансуються з державного бюджету

Опубліковано 24 січня 2019 року, 17:16

23 січня 2019 року в Управлінні Державної казначейської служби України у Сарненському районі Рівненської області було проведено робочу зустріч з керівниками бухгалтерських служб установ, що фінансуються з державного бюджету та ще не переведені на систему дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство» (далі – СДО).

У робочій зустрічі від управління Казначейства брали участь начальник управління Петровчук Н.М., заступник начальника управління – начальник відділу надходжень та видатків Назарова О.В., завідувач сектору інформаційних технологій та захисту інформації Бунечко О.В. та запрошені представники Сарненської РДА, відділу агропромислового розвитку Сарненської РДА та Катеринівської виправної колонії-46. Під час робочої зустрічі обговорено конкретні питання та проблеми,  що виникають при запровадженні СДО.

За результатами  зустрічі було вирішено Сарненській РДА здійснити генерацію ключів у ВПР АЦСК ДКСУ, відділу агропромислового розвитку Сарненської РДА оформити заявку на підключення до СДО, Катеринівській виправній колонії-46 провести перший платіж у СДО до 01.02.2019.