портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Робоча поїздка керівника Головного управління Казначейства у Кіровоградській області Панасенка І.Ю. до УДКСУ у Голованівському та Благовіщенському районах

Опубліковано 05 квітня 2019 року, 17:16

         Начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Кіровоградській області Панасенко І.Ю. відвідав Управління Державної казначейської служби України у Голованівському та Благовіщенському районах.

        В ході візиту до УДКСУ у Благовіщенському районі керівник Головного управління Казначейства Панасенко І.Ю. обговорив питання щодо роботи системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно–технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство». Під час обговорення вирішили провести нараду з розпорядниками бюджетних коштів, які ще не наважились працювати з системою дистанційного управління. Також Ігор Юрійович розглянув та обговорив з працівниками переваги запровадження системи подання електронної звітності – АС «Є-Звітність» і проблемні питання, які виникали під час прийняття річної фінансової та бюджетної звітності за 2018 рік. Не оминув увагою керівник Головного управління Казначейства і питання  матеріального забезпечення та умов, у яких працюють казначеї, оглянувши стан приміщення.

         В УДКСУ у Голованівському районі Панасенко І.Ю. надав методичну та практичну допомогу в організації роботи Управління Казначейства.