портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Робоча поїздка керівника Головного управління Казначейства у Кіровоградській області Панасенка І.Ю. до УДКСУ у Бобринецькому та Компаніївському районах

Опубліковано 11 квітня 2019 року, 17:38

Начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Кіровоградській області Панасенко І.Ю. відвідав Управління Державної казначейської служби України у Бобринецькому та Компаніївському районах.

В ході візиту до УДКСУ у Бобринецькому районі керівник Головного управління Казначейства Панасенко І.Ю. обговорив питання підключення та проведення платежів розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів через систему дистанційного обслуговування та інші фінансово-господарські  питання.

         Ігор Юрійович зустрівся з колективом Управління Державної казначейської служби України у Компаніївському районі та обговорив результати проведення планового внутрішнього аудиту відповідності оцінки діяльності та якості виконання контрольних повноважень щодо дотримання актів законодавства та нормативних документів. Також було оглянуто робочі кабінети та умови праці казначеїв.